Skocz do zawartości
Forum

Plamienie i ból brzucha w ciąży po czterdziestce


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam na imie Beata,mam 42lata i mieszkam w UK, jestem mama 3 corek w wieku 22,12 i 5 lat. Ostatnia miesiaczke mialam 4 wrzesnia (pierwszy dzien miesiacz.) po 4 pazdziernika zrobilam dwa testy i wyszly pozytywnie. Poszlam do lekarza rodzinnego ktory na tej podstawie stwierdzil ciaze i przepisal kwas foliowy dal tez namiar na szpital w ktorym mieli mnie przebadac jak sie dowiedzialam po rozmowie z kims ze szpitala tu badaja kobiety dopiero po 11 tyg. ciazy.Ponad Tydzien temu zaczelam odczowac lekkie parcie na stolec ,ale w koncu w czwartek w nocy bylo ta silne i poplamilam na lekko rozowo ,ze wezwalam pogotowie. Zabrano mnie do szpitala pani doktor zbadala mnie pobrala mocz i krew do badania na podstawie ktorych wykluczyla infekcje powiedziala ze nic z ciaza sie nie dzieje i ze mam polipa na szyjce ktorego trzeba po ciazy usunac. Skierowala mnie tez na dokladne badania ktore mam dzisiaj o 14, nadal mam parcie na stolec ,pobolewa mnie czasem brzuch jak na miesiaczke lekko i dwukrotnie plamilam .Raz kilka dni temu lekko w kolorze bordowym z malutkim jakby skrzepem i dzisiaj zaczol bolec mnie kregoslup w dolnej czesci ,troche brzuch i mialam znowu plamienie koloru czerwonegoz brazowym zdarzaja mi sie tez brazowe lekkie oplawy .Bardzo sie martwie mam tak pierwszy raz a nie za bardzo ufam tu lekarzom. Prosze mi pomoc co moze sie dziac ze mna czy to moga byc objawy ciazy pozamacicznej czy zblizajacego sie poronienia. Pani doktor nie dala mi zadnych lekow :(

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane dolegliwości są dość mało specyficzne. Mogą mieć związek z ciążą, ale nie muszą. Proszę bowiem pamiętać, że miednica mniejsza to miejsce, gdzie występują też inne narządy oprócz macicy. By zatem zdiagnozować stan Pani zdrowia konieczne jest wykonanie szeregu badań laboratoryjnych i obrazowych. Ich wyniki pozwolą odpowiedzieć na pytanie jakie powinno być dalsze postępowanie. Proszę zatem zaufać lekarzom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...