Skocz do zawartości
Forum

Przybranie na wadze i ból piersi a niepewny wynik testu ciążowego


Gość lo...ka

Rekomendowane odpowiedzi

mam 17 lat i 5 tygodni temu kochalam sie bez zabezpieczenia, pierwszy test zrobilam po tygodniu wyszedl negatywny, drugi test zrobilam 3 tygodnie pozniej tez negatywny, na trzecim tescie byla bardzoo blada druga kreska, wiec nie wiem czy mam go uznac za pozytywny. minelo wlasnie te 5 tygodni a ja czuje jakbym przybrala na wadze, bola mnie piersi. dziwne jest to ze mialam uz dwie miesiączki, obie trwaly mniej wiecej 3-4 dni. zazwyczaj mialam je dluzsze. druga bardziej obfita niz pierwsza, ale tak jak mowie, trwaly krotko. czy moge byc w ciazy mimo miesiaczek?

Odnośnik do komentarza

możesz być w ciąży, zwłaszcza, że na teście pokazała sie blada kreska ale jednak sie pokazała czyli test coś wykrył, idx do przychodni zrob betę z krwi to jest pomiar hormonu hcg i on wykryje Ci czy jestes w ciazy jesli tak to w którym tygosniu jesli sie oakze ze jestes - musisz isc sie zbadac do ginekologa!
Miesiaczki nie ma sie w ciazy ale mozna miec slabe krwawienia ala miesiaczki czy plamienia mniej wiecej w terminie miesiaczek w pierwszym trysemestrze, mozliwe ze tak jest u Ciebie zwlaszcza ze sa krotsze!

Odnośnik do komentarza

Seks w tym wieku BEZ zabezpieczenia to totalna głupota. Przepraszam, że obrażam pewnie dosyć sporą grupę ludzi, ale o czym Wy myslicie? Przeciez KAZDY stosunek bez zabezpieczenia stwarza ryzyko ciąży, a w tym wieku ciąża może naprawdę zrujnowac życie. Nie przeczę, że moga zdarzyć się szczęsliwe związki i ciąża nawet w tym wieku jest czyms dobrym i jesli coś zmienia, to tylko na lepsze, ale takich przypadków jest może z 2%

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...