Skocz do zawartości
Forum

Silne krwawienie i pozytywne testy a poronienie


Gość cz...aw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w interpretacji faktów. Do lipca miałam regularną miesiączkę, pojawiała się każdego 6-7 dnia miesiąca. Tak też było do lipca. W lipcu dostałam miesiączkę ok 7.07 była taka jak zawsze, pod koniec miesiąca ok 28.07 dostałam kolejny raz miesiączkę zdziwiłam się bo to było zdecydowanie za szybko ( 2tyg przed czasem) a w lipcu już było krwawienie. Ale pomyślałam że może jakiś stres spowodował taką reakcje na stres wiec nie przejęłam się tym zbytnio. W sierpniu ok 15.08 zaczęłam się zastanawiać dlaczego miesiączki jeszcze nie mam, ale pamiętałam że w lipcu miałam w sumie dwie to trochę mnie uspokoiło, ale nie na tyle żeby nie zrobić sobie testu ciążowego, bo z mężem współżyliśmy ale zabezpieczaliśmy się. Test wyszedł 100% negatywny. Za jakieś 4-5 dni dostałam bardzo intensywne krwawienie, prawie było to jak krwotok, z dużą ilością skrzepów.Krwawienie trwało ok 4 dni. Dziś jest już 28.09 nie mam krwawienia, zrobiłam sobie 2 testy i wyszły pozytywnie. Chcę dodać, że od czasu kiedy zrobiłam pierwszy test który wyszedł negatywnie, nie współżyliśmy z mężem. Czy w takim razie jestem w ciąży? czy może poroniłam a poziom hcg utrzymuje się jeszcze w moim organizmie? i wykazują go teraz testy? Proszę o pomoć

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Obie sytuacje wydają się być prawdopodobne. Jednak w przypadku obfitych krwawień dodatkowych możliwe jest poronienie samoistne. Więcej danych można by uzyskać wykonując badanie poziomu bHCG we krwi. Nie jest też wykluczone, że krwawienie związane było z implantacją i jesteś w ciąży. Powinnaś jak najszybciej udać się do ginekologa w celu rozwiania wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...