Skocz do zawartości
Forum

Częste budzenie się nocy dziecka z autyzmem


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

witam mój syn ma 5 lat i odkąd się urodził to nieprzespań całej nocy nie ma problemu z zaśnięciem ale po 3 godzinach budzi się i plącze i tak do rana przebolałym wszystkiego.martin chodzi do przecz kola nie mówi i ma autyzm nie wiem co mam robić proszę o pomoc dziękuje

Odnośnik do komentarza

Dzieci z autyzmem żyją w swoim świecie. Wszystko jeszcze zalezy jak poważny jest jego stan, bo są różne zaawansowania autyzmu.

Czy dziecko jest obecnie poddawane terapii? Jeśli tak to nalezy liczyc, że jego stan będzie się poprawiał. Moja przyjaciółka ma również syna z autyzmem, ale na szczęście nie bardzo zaawansowanym i po roku intensywnej pracy widac wyraźne postępy, więc wierzę, że to działa. Może i nie można dziecka z tego wyleczyć, ale można poprawić jego stan, dlatego nalezy próbować.

Bądź cierpliwa, wspieraj dziecko, a w razie czego zawsze powinnas mieć dobry kontakt z lekarzem/psychologiem, który prowadzi syna.

Odnośnik do komentarza

moze pomoc psychologa specjalizujacego sie w autyzmie moglaby cos pomoc? mysle ze on potrzebuej jakiegos wsparcia specjalisty ze budzi sie, bo jest mu zle tylko dlaczego - powinnas z nim chodzic na terapie dla dzieci autystycznych to moze pomoc. jesli budzi sie i jest niespokojny to dawaj mu melise przed snem do picia

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...