Skocz do zawartości
Forum

Brak pełnego zabezpieczenia w czasie stosunku a ciążą


Gość cz...aw

Rekomendowane odpowiedzi

16 listopada kochałam sie z chłopakiem tzn chwile bez gumki pózniej założyliśmy ale została we mnie.. wyciagłam ja ale On nie miał orgazmu bo szybko skonczylismy. 28 miałam okres o 2 dni wczesniej niz zwykle ale nie zawsze miałam regularne okresy ponieważ jestem młoda (18 lat)mocne krwawienie jak zawsze tydzien pózniej zrobiłam test i wyszedł negatywny. natomiast jest juz 4 tyg po czekam na kolejny okres i bardzo sie denerwuje czasami miałam mdłości jak o tym pomyślałam ale myśle że sobie to uroiłam po za tym zawsze dotykałam sie w brzuch czy czuc cos i czułam puls przeczytałam na internecie że to nie moze byc bicie serca dziecka poniewaz to nie mozliwe. troszke mi urusł brzuch bo miałam zwykle płaski ale mysle że to może być również od alkocholu. czy jest możliwość ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Zawsze jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenie, szczególnie w dni płodne, jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże.
Jeżeli miałaś okres po tym stosunku+wynik negatywny testu, to wyklucza on możliwość ciąży.

Chcesz zabezpieczyć się przed nie chcianą ciążą, używaj antykoncepcji.
W brzuchu czasem możesz czuć bicie serca albo naczynia jak jesteś szczupła.

Zawsze jeżeli chcesz się upewnić czy jesteś w ciąży- w dniu spodziewanej menstruacji zrób sobie test ciążowy.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...