Skocz do zawartości
Forum

Nawracające infekcje pochwy


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ekspert kadefarm

Witam. Zależy od rodzaju dolegliwości. Przed użyciem warto skonsultować z specjalista.pod nr telefonu komórkowego 786199295 uzyska pani szczegolowa konsultacje lekarska w tej sprawie bezpłatne proszę powołać się na forum.

Odnośnik do komentarza

Niestety chyba każda kobieta kiedyś to musiała przejsć. Jednak intymne okolice są wrażliwe na takie zmiany. Dobrze, że są leki bez recepty takie jak ten Medivag i można sobie od razu pomóc czekając na wizytę lekarza. Niestety czasem i lekarze bywają bezsilni.

Odnośnik do komentarza
Gość modracka

~Savianna
Ja swojego czasu walczyłam z infekcja po wizycie na basenie. Nigdy nie chciałabym tego powtórzyć. Przez dwa tygodnie brałam codziennie globulki dopochwowe Albivag. Magister w aptece mi poleciła, że pomoże złagodzić świądu, zaczerwienienia i podrażnienia . Pomogło, więc może też spróbuj.

Te globulki są bez recepty?

Odnośnik do komentarza

To tak się dzieje przy menopauzie, wszystko przez spadek estrogenów. Miałam podobny problem. Nawet u ginekologa byłam, bo przez to zbliżenia były dla mnie bolesne. Lekarz doradził mi żebym sobie kupiła w aptece globulki o nazwie cicatridina. Raz dziennie wieczorem się je stosuje. Wszystko w ulotce jest z resztą opisane. Najważniejsze, że pomogły szybko.

Odnośnik do komentarza

Cierpisz na nawracające infekcje intymne?

Niepokoi Cię ciągły dyskomfort w okolicach intymnych?

Leczenie nie pomaga na długo? Porozmawiaj o tym z położną!

Spróbujemy znaleźć przyczynę problemu.

Sprawdzimy czy nie jest Ci potrzebny specjalista inny niż ginekolog.

Nauczę Cię jakich błędów nie popełniać.

Nauczę Cię jak dbać o higienę intymną, tak aby infekcje się Ciebie nie trzymały.

Powiem, jakie suplementy i środki kosmetyczne można stosować, a jakich lepiej unikać.

 

Napisz do mnie na adres: joannampolozna@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawska
W dniu 17.02.2019 o 12:14, Ekspert marki Kadefarm napisał:

Dzień dobry,
każda zdrowa kobieta w okresie rozrodczym produkuje śluz w gruczołach znajdujących się w pochwie. Śluz ten ma działanie oczyszczające i nawilżające. Utrzymuje prawidłowe, niskie pH i chroni okolice intymne przed rozwojem infekcji. Jeżeli jednak wydzielina budzi niepokój, zmienia swoją konsystencję, kolor, zapach lub powoduje dodatkowe dolegliwości jak np. pieczenie, nazywamy ją upławami. Oczywiście w pierwszej kolejności zalecam wizytę u lekarza ginekologa, jednak do tego czasu warto zapoznać się ze specjalistycznymi, medycznymi wyrobami ginekologicznymi marki Kadefarm.
Do utrzymania właściwego pH w okolicach intymnych wskazane jest stosowanie dopochwowe preparatów zawierających bakterie Lactobacillus spp. W ofercie marki Kadefarm, znajdzie Pani tego typu produkt w formie kapsułek Medivag®.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm

Czy Medivag combo (w żelu) można stosować cały czas?Cierpię na suchość pochwy od wielu lat a odkąd zaczęłam stosować mój komfort znacznie wzrósł.Wg.ulotki mogę 3 miesiące i już się martwię,że jak czas minie to problem powróci

 

Odnośnik do komentarza
Gość Zmiana trybu życia

Hej chciałam wam opowiedzieć o moich problemach. Ponad rok - miesiąc w miesiąc ten sam problem swędzenie pochwy i białe upławy, glubulki, leki, zmiana lekarza nic nie pomagało i poprostu rozpacz... Nie wiedzialam co mam zrobić.... Szukałam wielu porad..

Wiecie co mi pomogło? Zmiana trybu życia... Byłam tak zdesperowana, że odstawiłam absolutnie wszystkie używki!!! 

Zero kawy! Zero alkoholu! Papierosów! Ograniczyłam cukier w produktach, zero słodzików i soczków! tylko woda.... 

Zdrowa dieta, owoce, ćwiczenia fizyczne, i co najważniejsze codziennie zaczęłam brać probiotyk i pić jogurty typu activia, actimel... Od 6 miesięcy jestem zdrowa, bez żadnych incydentów. Słuchajcie żaden lekarz wam tego nie powie! Zamiast truć się antybiotykami, które niszczą florę bakteryjną pochwy, zadbajcie o siebie zrezygnujcie z cukru i z wszystkiego czym żywią się grzyby, naprawdę warto sama nie potrafię uwierzyć w to, że taka prosta zmiana mi pomoże bo naprawdę już w nic nie wierzyłam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...