Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zapłodnienia przy dziurawej prezerwatywie w ostatnim dniu miesiączki


Gość ro...et

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.7 dnia okresu który , który był prawie już niewidoczny kochałam sie ze swoim mężem w prezerwatywie.Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to ,że prezerwatywa nie pękła ,ale zrobiła się w niej mała dziurka w połowie prezerwatywy.Zauważyliśmy to dopiero po skończonym stosunku.Niby całość była w środku ,ale nie daje mi to pewności.Od 14 dnia cyklu miałam ok.4 dni mdłości i boła mnie piersi do dziś czyli 24 dzień cyklu.Mam również białe upławy i pobolewa mnie brzuch,ale już sama nie wiem czy sobie nie wmawiam tego ,bo ciągle myślę i czytam różne artykuły.Można zwariować .Robiłam w 23 dniu rano test wyszedł negatywny ,ale to chyba za wcześnie na wynik.Cykle mam 29 dniowe chociaż ostatnie dwa miałam wydłużone .1 do 33 dni ,a 2 do 30.Proszę o pomoc.Czy mam się martwić.Narazie nie planowaliśmy 2 dziecka.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Chyba mozna przyjąć, że pękła, skoro była dziura. Dziwne, że przez tą dziurę nic nie wyciekło. Trochę nawet nieprawdopodobne. Test najlepiej robić w dniu spodziewanej miesiączki, więc na pewno powinnaś była go powtórzyć.

No i troche to szybko by było jak na objawy ciąży, myslę, że chyba bardziej chodzi o to, że się nakręcasz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...