Skocz do zawartości
Forum

Obawy po pierwszym razie


Gość anonimx3

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiliśmy zacząć współżycie z dziewczyną. Podczas pierwszego stosunku użyliśmy prezerwatywy, założonej zgodnie z instrukcją, do samego dołu. Podczas stosunku nie doszło do wytrysku, to znaczy, nie w dziewczynie, a dopiero po 10 minutach od wyjścia z niej, z dala od jej narządów rozrodczych. Stosunek przypadł na jej dzień owulacji. Następnego dnia dostała gorączki, bólu gardła i szyi, jednak w dniu stosunku wyszliśmy na długi spacer, a było zimno i mokro, w dodatku była źle ubrana. Co do samej prezerwatywy była nieuszkodzona, sprawdziłem. Stan mojej dziewczyny utrzymuje się tak już 3 dni (gorączka najwyżej osiągnęła 39°, obecnie jest 37,0). Jakie są szanse na zajście w ciążę? Czy mamy o co się martwić? Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

słuchaj ja Ci powiem, że to jest tak:
jeśli kochacie sie w gumce a gumka nie peknie nie zsunie sie nie uleje, nie ma dziurki - to luz, jak np konczysz gdzies poza partnerka to pamietaj ze zawsze mozesz umyc członka albo rece i spokojnie mozesz dotykac ja dalej a nawet jesli nie umyjesz to plemniki zyja pare minut na powietrzu wiec nawet jakbys mial na palcu kropelke spermy a po godzinie czy po pół ją dotykał to i tak nic z tego. Kolejna sprawa, ze zeby doszlo do zaplodnienia musialbys palec ze sperma w ciagu max 2 min wlozyc do pochwy - dotykanie lechtaczki czy wzgorka lonowego nie doprowadzi do zaplodnienia, takze wez na chlopski rozum wszystko i zobaczysz ze nie masz sie czym martwic :)

mozesz kupic takze globulki dopochwowe i uzywac z prezerwatywa ale kup takie ktore nie niszcza prezerwatywy na ktorych pisze ze mozna je uzywac z gumką, wtedy kobieta bieze taka globulke Ty masz gumke i mozesz konczyc w gumce w kobiecie tylko sprawdzaj co jakis czas czy sie nie zsunela i czy jest cała :)

Odnośnik do komentarza

Nie, nie ma już nawet temperatury. Ewentualnie brak pociągu do papierosów się tutaj udzielił, ponieważ 2 tyg temu systematycznie zmniejszała ilość wypalanych papierosów i dwa dni przed sylwestrem już nie paliła w ogóle. Obecnie czasem pali, ale mało. Może to choroba wpłynęła na mniejszą chęć? Nie jest to wyraźna niechęć czy wstręt, bo pali się jej normalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...