Skocz do zawartości
Forum

Brak przyjemności i orgazmu podczas seksu z partnerem


Gość slonce 523

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slonce 523

Witam
mam problem... Podczas stosunku z moim partnerem nic nie czuje... Kompletnie nic... Ani przyjemności ani orgazmu... Nawet bólu nie czuje... Czy może coś być ze mną nie tak?.. Proszę pomóżcie mi... Jakieś porady ? Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Gość slonce523

Nie mogę .... Mamy ja z chłopakiem po 15 lat :-\
jesteśmy że sobą rok i w sumie kochalisny sie że sobą dopiero 2 razy... A w sobotę planujemy kolejny
mam straszna na to ochotę ale nie sadze żeby cokolwiek z tego wyszło... A może to sie za jakiś czas zmieni?

Odnośnik do komentarza

Oo po pierwsze jeśli macie po 15 lat to całkiem możliwe, że jeszcze nie dojrzałaś do uprawiania seksu, ale to Twoja sprawa. Mam tylko nadzieję, że się zabezpieczaliście, bo rozumiem że ciaża w tym wieku to dla ciebie byly by tragedia
Po drugie skoro kochaliście się dopiero 2 razy to może po prostu jeszcze się nie nauczyliście siebie i potrzebujecie po porostu czasu.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Beznadzieja, dziecko ty lepiej się za naukę weź, a nie za seks. W twoim wieku, to normalne, że nie potrafisz jeszcze przeżywać przyjemności, bo jesteście dziećmi. Możesz nawet przez cały rok nic nie czuć, bo tego trzeba się nauczyć i przede wszystkim dojrzeć. Jeszcze rok temu seks z tobą był nielegalny, dobrze, że twój partner to też dziecko, bo jeszcze by go do więzienia wsadzili. Nie mogę czytać tych głupot... za młoda jesteś na takie rzeczy, niedługo z brzuchem wylądujesz, mogę się założyć.
I nie, nie oskarżajcie mnie o niechęć do młodych matek, bo sama jestem młodą matką, ale nie aż tak młodą jak ta g*wniara!

Odnośnik do komentarza

Acha ale po co obrażasz ludzi. Owszem jest młoda, ale to nie oznacza aby ją obrażać. Skoro sama jesteś młodą mamą to pewnie też nie raz usłyszałaś niezbyt mile słowa i jak się wtedy czułaś....
Owszem moim zdaniem jest za młoda na to by uprawiać seks ale ona podjęła już decyzję... można tylko mieć nadzieję, że przemyślaną i liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Nie, nie usłyszałam tak niemiłych słów, bo nie byłam aż tak młoda jak ona, a mój facet wtedy był już w normalnym wieku do założenia rodziny, (no sorki, ale 15 lat to jeszcze dziecko, co oni wiedzą o seksie? Znam nastolatki w tym wieku i nawet nie wiedzą podstawowych rzeczy o seksie także za co oni się biorą?), a nawet jeśli coś tam kiedyś było, to tego nie pamiętam, bo olewam takie rzeczy ciepłym moczem.
Wiesz co, mam w du*ie to, że im się zachciało zabawić w dom (że tak to nazwę), ale niech pomyślą o dziecku, które prawdopodobnie z tego powstanie, jakie oni dadzą mu życie? Przecież żadne z nich nie ma pracy, chodzą dopiero do gimnazjum, ten chłopak to też g*wniarz, niech ona nie myśli, że to taka wielka miłość, że jak z tego wyjdzie dziecko, to z nią będzie na dobre i na złe. W tym wieku nie ma czegoś takiego jak wielka miłość, to są tylko hormony i zauroczenia. Wiem, bo sama byłam w gimnazjum i wiem jak tam ludzie się dobierają (a raczej dzieci).
Nie będę miła, bo trzeba dzieciom przemówić do rozumu jak rodzice nie potrafią. Dziewczynki w tym wieku jeszcze Disney Channel oglądają, o seksie wiedzą tylko z telewizji.

Odnośnik do komentarza
Gość bernata3444

majom dwóm można się przyjrzeć będąc pijanym i oglądając "Pszczółkę maję"

Sama wiedza nie czyni mistrza. Że ktoś coś wie (albo tak mu się wydaje) nie świadczy o dojrzałości psychicznej czy fizycznej....
Adi 30 chyba też należy do tych "maj" w wieku 15 lat. Dziecko to dziecko. Nie wystarczy wiedzieć , trzeba do pewnych rzeczy dorosnąć.

Odnośnik do komentarza

Złośliwa, ale ja nie nazwałam jej tak na złość tylko z tego powodu, iż chciałam wszystko napisać DOBITNIE. Sama byłam w liceum jak urodziłam dziecko (w dziennym liceum, nie przeniosłam się na zaoczne) i z doświadczenia wiem, że dziecko w połączeniu z nauką, to ciężka praca, a co ma powiedzieć taka gimnazjalistka, która jeszcze tyle lat nauki ma przed sobą, która jeszcze bajki ogląda i nie myśli o stałych związkach? Ja i tak miałam łatwiej, bo mój facet był już w normalnym wieku do założenia rodziny, pracował (i pracuje, ale piszę w czasie przeszłym). A tu tacy 15-latkowie biorą się za seks, jaką oni przyszłość mogą dać dziecku?

Odnośnik do komentarza

Nie, nie żałuję, że tak wcześnie urodziłam, kocham swoje maleństwo bardzo, zmieniło mój światopogląd, dzięki niemu stałam się bardziej odważna, przeszłam dużą metamorfozę i teraz chodzę z uniesioną głową, nie jestem już taka nieśmiała. Bardzo dobrze wspominam okres ciąży, w szkole dobrze to przyjęli, koleżanki dotykały brzuszek :) skończyłam najlepsze liceum w moim mieście, po roku (a raczej ponad rok) wzięłam ślub z mężczyzną, którego kocham.
Jasne, że musiałam mieć jakąś pomoc - opiekunka, mama... w końcu ktoś musiał się zająć małą gdy gdzieś jechałam albo gdy musiałam się pouczyć, a mąż był w pracy.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimka124

Mam taki sam problem jak Ty, chociaz mam 19 lat. Tez nie czuje przyjemnosci i rowniez nie wiem czemu tak jest. Radze Ci isc do ginekologa zeby Cie zbadal czy cos Ci dolega. Ja bylam na badaniach i nie kontroluje zacisk miesni pochwy przez co musze chodzic do kinesterapeuty na rozluznienie ich. My jestesmy 3 lata razem i odkad pamietam to mialam problem w psychice bo wyolbrzymialam bol przed faktem. Ty moze tez tak masz ze nie myslisz o tym i temu Ci to nie sprawia przyjemnosci. To prawda ze jestes jeszcze mloda, ale teraz czasy sa inne i coraz wiecej mlodszych nastolatkow uprawia seks. Nie sluchaj tych co Cie krytykuja, mi do tej pory mowia zeby uwazac by z brzuchem nie chodzic, a tak naprawde inni nie wiedza w jaki sposob i jak czesto to robicie. Ja np. biore tabletki antykoncepcyjne i uzywamy prezerwatywy dla pewnosci. Jezeli sie rozsadnie uprawia seks to mozna go uprawiac bez przeszkod. Mysle ze Twoj problem tkwi w tym ze nie potrafisz fantazjowac i w trakcie seksu nie myslisz o Nim. Warto przejsc sie rowniez do seksuologa, on Ci doradzi i z Toba neutralnie porozmawia a nie jak wiekszosc osob 'naskakuje' na nastolatki zamiast z Nimi normalnie porozmawiac. Trzymam kciuki ! ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...