Skocz do zawartości
Forum

Coraz mniejsze zaufanie do partnera i denerwowanie się


Gość Lunkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie rzecz biorąc, razem z moim chłopakiem stanowimy dobrana parę.Problem polega na tym ze on nie potrafi najprostszych obietnic spełnić. Mam coraz mniejsze zaufanie, zaczynam się przez niego denerwować, i dochodzę powoli do nerwicy.Nie mogę sobie z tym poradzić bo od razu bierze mnie na wymioty gdy pomyśle o tym jakie on świństwo znowu mi robi

Odnośnik do komentarza

to zalezy jakie swinstwa robi bo tego nie napisalas, jak nie spelnia obietnic np nie owtorzy okna w domu przed wyjsciem to akurat maly problem, bo owszem denerwuje ale da sie to przezyc ale jak robi cos powazniejszego to juz inna bajka, moze podaj jakis przyklad bo nie wiadomo czy on jest problemem czy moze Ty jestes za bardzo nerwowa?

Odnośnik do komentarza

Wszystko zalezy właśnie od tego świństwa. Czym ono jest? Jeśli tak, jak wspomniała Panda, nie możesz na nim polegać, bo zapomni obiecanych zakupów, nie spełni obietnicy, ze np. pójdziecie na weekendzie do kina itp., to faktycznie, może być irytujące i nieodpowiedzialne, ale mozna nad tym popracować. Jesli jednak świństwa, o których piszesz sa poważniejsze, a trudności w zaufaniu dotyczą np. tego, że obiecał nie pić alkoholu a pije, że obiecał być w domu, a poszedł z kolegami na zabawę i dlatego mu przestajesz ufać - problem jest już poważniejszy i musisz z nim porozmawiac co jest dla niego w zyciu ważniejsze, jakie ma priorytety i czy zalezy mu na Tobie czy może nie dojrzał jeszcze do odpowiedzialności, jaka jest wymagana w związku. Musisz zastanowić się na ile sprawa jest poważna i jakie może nieść za sobą konsekwencje. Porozmawiaj z nim, że jeśli nie zmieni swojego zachownaia, Wasz związek nie przetrwa, bo brak zaufania to poważna sprawa. Twój partner musi się zastanowić czy faktycznie warto ryzykować związek dla chwilowych przyjemności i Ty również musisz się zastanowić w jakim stopniu Twój partner jest w stanie się zmienić, popracowac nad sobą, a na ile nie. Czy jesteś w stanie zaakceptować te minusy, jak bardzo Ci one przeszkadzają. Jesli już powaznie Cię drażnią i denerwują, warto zastanowić się nad przyszlością tego związku i zapytać partnera jak to dalej widzi i co chciałby zmienić, nad czym popracowac. Jesli nie wykarze checi zmian i wprowadzenia nowych zasad, taka sytuacja będzie się niestety utrzymywała. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

wiesz chodzi o to, ze jeśli umówiłam się z nim żeby wrócił do do mu o tej i o tej to oczywiście spóźnienie....
albo chociaż, ze byliśmy rozłączeni na kilka tygodni , bo pojechał do rodziców.Prosiłam go żeby był wieczorem na skype, a oczywiście poszedł spać , jeść ...i nie wyszło tak się wkurzyłam bo takie małe obiecanki cacanki denerwują mnie i sprawiają ze mneij mu ufam

Odnośnik do komentarza

hahaha
ja Cię rozumiem bo ja mam tak samo!!!!!
keidys sie umówiłam ze swoim jade do niego pół miasta a on z kolegami gdzies poszedł jego mama mi mowi
raz umowilam sie w centrum a on nie przyszedl bo zapomniał
wiesz ja to tez przerabiałam u mnie to normalka 2 godziny spoznienia czasem wiecej!!! jak mówi ze zadzwoni to jak w banku zapomni - faceci... mój miś jest cudowny i kocham go bardzo ale jest cholernie niesłowny to fakt, ale ja to juz tym sie nie przejmuje wiem jak mnie kocha jak jestesmy razem to mi to wynagradza, kazdy ma wady moze nasi mają własnie takie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...