Skocz do zawartości
Forum

Czy można się kąpać w czasie przeziębienia?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kochani =**
Mam pytanie, bo jestem chora, mam okropny katar, trochę kaszlę, ale wieczorem ma wpaść do mnie mój misio. Chcę się wykąpać, wiadomo, włosy ogarnąć no i czuć się świeżo, ale moja mama mówi, że jak jest się chorym, to żeby się nie kąpać. Boję się, że jeszcze bardziej się doprawię no ale co mam się nie myć dopóki mi się nie polepszy? Co zrobić? Kąpiecie się jak jesteście chore? Czy jak się wykąpię, wysuszę i ubiorę ciepło i nie będę wychodziła z domu to faktycznie się bardziej rozchoruje??

Odnośnik do komentarza

Ja w każdym razie się kąpię podczas choroby regularnie, mój mąż się kąpie regularnie i cała rodzina też się zawsze kąpała regularnie. Poza ta jedną moją koleżanką o której pisałam wcześniej nigdy nie słyszałam takich teorii. A i ona się raz na 2 dni kąpała i myła głowe podczas choroby. Jak nie wyziębisz organizmu to nic ci nie będzie, na głowę jak ci zimno to można założyć kaptur. A jak sie bardzo boisz to możesz się umyć skórę za pomocą gąbki, trochę więcej roboty.

Odnośnik do komentarza
Gość kapiijulcia

~alas
~Anulka12...
Oczywiście że trzeba się kąpać bo wtedy myjemy także zarazki ;) Przecież po całej nocy z chorobą jesteśmy spoceni a wtedy gromadzi się najwięcej zarazków :)

kto myje zarazki? je się zabija.


Dobrze powiedziane hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...