Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać dobry wózek dla dziecka?


Gość Sansa

Rekomendowane odpowiedzi

może w takiej sytuacji, skoro rodzice już się zadeklarowali, warto sięgnąć bo coś wielofunkcyjnego i droższego, co poczeka na odpowiedni moment, np przyczepki, czy chociaż wózki do biegania z funkcją spacerówki, thule urban glide 2.0 - wozimysie.pl/thule-urban-glide-2-nowy
a na pierwszy wózek wziąć model nieco tańszy, ale taki, który dobrze amortyzuje :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz i czego oczekujesz od wózka. Jeśli na codzień poruszasz się po centrum miasta i w galeriach handlowych to w zupełności wystarczy ci mały poreczny wózek na niedużych kołach Cybex Mios. Jeśli jednak chodniki sa nierówne, las, albo prak w pobliżu, albo mieszkasz w domu jednorodzinnym to lepszym rozwiazaniem będzie wózek na większych pompowanych kołach i z dobra amortyzacją. W tym przypadku jest wiele modeli, które spełnia Twoje oczekiwania, np. Baby Design Husky, Tutis Aero, Espiro Next, ABC Design Salsa. Teraz wszystko zależy od tego jaki design lubisz.Wybierając wózek warto też od razu dobrać fotelik samochodowy dla niemowlaka. Fotelik musi pasować i do wózka i do Twojego samochodu. Sprzedawca w sklepie ma od razu gotowe zestawy wózków 3w1, albo coś powinien ci zaproponować. Czasami można tez trafić na promocje i oprócz fotelik od razu kupić bazę.

Odnośnik do komentarza

Zanim kupiłam mojego anexa e/type to zrobiłam dokładny przegląd wózków w sieci, m.in. kierując się bardzo dobrymi opiniami zdecydowałam sie na zakup Anexa i to był świetny wybór. Posiada solidny i stabilny stelaż, wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, w duzej mierze z ekoskóry, dzięki czemu łatwo się go czyści :) Przede wszystkim jest wygodny i bezpieczny dla maluszków:)

Odnośnik do komentarza

Możesz zawsze pójść w klasykę i wybrać na przykład model Craft od producenta Coletto https://www.coletto.pl/produkt/89/craft. To jest najlepszy wózek jaki miałam, a przy każdym dziecku miałam inny. Tego jeszcze aktualnie używam i sprawdza się super. To wózek uniwersalny, więc teraz częściej służy mi jako spacerówka, jest wytrzymały, świetnie sprawdza się na różnych powierzchniach dzięki amortyzatorom i dobrym kołom. A do tego wszystkiego, jest tez po prostu wygodny dla dziecka i w korzystnej cenie.

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie możesz udać się do dobrego sklepu stacjonarnego i zapytać obsługi. Na pewno będą w stanie dobrać dla Was odpowiedni wózek dziecięcy. Ja po namyśle zdecydowałam się na model https://dorjan.com.pl/featured_item/prim-vip/. Wózek posiada bardzo ładny wygląd i jest wyposażony m.in. w system regulacji twardości zawieszenia, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, pojemny kosz na zabawki oraz lekką i solidną konstrukcję. Myślę, że może Ci się także spodobać.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to też trzeba przemyśleć jakie się ma wymagania co do takiego wózka. Inne wymagania będzie miała osoba mieszkająca w bloku bez windy, inne osoba mieszkająca obok lasu i chodząca po lesie na spacery ? U mnie bardzo dobrze się sprawdza wózek firmy EasyGo -https://boboking.pl/easygo wygodnie się go prowadzi, nie ma problemu ze składaniem, czy przenoszeniem ?

Odnośnik do komentarza

Na rynku jest tak duży wybór wózków, że ciężko zdecydować się na jeden - ja to rozumiem, sama byłam przytłoczona tak dużym wyborem. Ostatecznie jednak wybrałam coś z marki EasyGO. Konkretnie mój wybór padł na model Virage Ecco - jest dedykowany na całe wózkowanie i wydawał mi się być naprawdę wygodny. Przez półtora roku nie żałowałam swojej decyzji ani razu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...