Skocz do zawartości
Forum

Zakupy przez internet


Gość MarusiaOgoniok

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarusiaOgoniok

Cześć,
Bardzo spodobała mi się pewne buty ale dostępne są tylko w internecie. Kosztują nie mało i boję się że jak je kupię tak bvez przymiarki to nie będą na mnie pasować i stracę kasę. Nigdy nie kupowałam przez internet więc nie wiem co i jak? Ufacie takim zakupom?

Odnośnik do komentarza

Ja nie znoszę chodzic po sklepach, lubię kupować przez neta. Czasem kupie jakąś lipę, ale generalnie 80 % to udane ,fajne zakupy. Nietrafione rzeczy mozna zwrócić (korzystałam z tego przywileju), zmierz się , zważ itd. i spróbuj. Tylko uważaj -to wciąga! :)
Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza

o ludzie, bo w japan style się nie kupuje. Te ciuchy powstają przez wyzysk ludzi, że tak powiem, przez tanią siłę roboczą. Mają złą jakość i dlatego są tak tanie, a poza tym już kupując te ciuchy trzeba wziąć pod uwagę, że tam kobiety są szczuplutkie i wszystkie rozmiary są zaniżone.

Odnośnik do komentarza

bo to pewnie szyte szablonowo nikt tego nie mierzy mnie sie pare razy zdarzylo mierzyc spodnie ktorych szef na udzie byl z boku a na dole skrecał w okolice piszczeli. Akurat to byly spodniee targowki ale dziwie sie ze nikt nie patrzy jak mu maszyna leci albo z resztek szyte sama nie wiem ale na to trzeba uwazac bo niektorzy prostuja szwy jak zalozysz jest ladnie a potem i tak schodzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...