Skocz do zawartości
Forum

Most protetyczny dyskomfort


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry tak na wstępie nigdy nie polecam mostu protetycznego ale niestety został już wykonany i założony na zdrowych zębach 3 i 5 góra niestety nie byłem do końca świadomy jak to wygląda ale do rzeczy. Po założeniu na sztywno czuje dziwny dyskomfort dodatkowo ucisk oraz dziwnie chacze jak spożywam prowiant.Po ponownej konsultacji z dentysta dostałem odpowiedź że wszystko jest w porządku. Gdzie już na samym początku czułem że jest za duży ten most więc zaczęły się magiczne piłowanie tego mostu lekarz stwierdził że tak jest i most jest dobrze dopasowany tylko dlaczego to dużo nie zmieniło. Powiedział mi tylko ze tak jest i chwilowo będę czuł dyskomfort no ale nie tak to miało wyglądać jakbym wiedział wolałbym chodzić bez tego jednego zęba. W domu zauważyłem że lekarz tak mocno wypiłowal most że pokazał się widoczny metal więc myślę że już coś o tym świadczy że coś poszło nie tak. Lekarz uważa że wszystko jest dobrze i tak czasami jest. Czy tak jest to nie wiem odpowiedzcie proszę jestem załamany. Powiedział że mam przyjść za 2 tygodnie. Pieniądze wydane zeby 2 oszlifowane zaufałem mu ale teraz wiem że żałuję tej decyzji że się zgodziłem nie byłem świadomy tego. Dlatego wszystkim odradzam tego typu zabiegi rzezbiarksie. Nie wiem co mam robić czy zgłaszać reklamację czy odrazu sprawę oddać do rzecznika praw pacjenta a później dalej. Czy ktoś był w takiej sytuacji? Posiadam paragon na wykonana usługę. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Może skonsultuj to u innego lekarza, tylko sprawdzonego specjalisty. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z okolic Krakowa to polecam Ci umówienie wizyty u dr Balczyńskiego, to jest naprawde świetny lekarz, chirurg dentystyczny i implantolog. Niech zobaczy i oceni, doradzi Ci co z tym zrobić. Bo jeżeli czujesz dyskomfort no to coś jest nie tak. Jak bym tak zrobiła, skonsultowała to u innego lekarza. Pozdrawiam i powodzenia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...