Skocz do zawartości
Forum

Czuje się "wykorzystywana"?


CukierBiały

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, mam 20 lat i spodziewam się dziecka (29tydz) 

Od jakiegoś czasu (około 4 msc) mieszkam z partnerem, nie jest ojcem dziecka 

Ale zacznijmy od tego co się dzieje: ostatnio zaczęłam bardzo czuć dyskomfort podczas stosunków. Zaczęłam ich unikać, oczywiście mój facet nic sobie z tego nie robi

Starałam się tłumaczyć że teraz jest we mnie delikatny niepokój związany z porodem i ogólnie ze wszystkim co jest związane z dzieckiem.

Udał ze rozumie, rozmowa była powtarzana z 4 razy ale w końcu przestałam bo widziałam ze nie przynosi to oczekiwanych rezultatów 

Zaczął sie tłumaczyć ze on tego potrzebuje, że na początku było inaczej , fakt , było,  mniejszy brzuch mniej stresu, mniej zmęczenia sprawiało ze miałam ochotę na seks. Teraz? Jej nie mam 

A on? Robi to na siłę 

Kładzie mi swoją rękę na nim....

Daje do buzi itp 

Powiedzcie Co robić...

Odnośnik do komentarza

Po części cię rozumiem, ale tylko po części. Masz 20 a już zdążyłaś zaciążyć ,nie uważam tego za coś złego, wypadki przy pracy się zdarzają 🙂   Już zdążyłaś "złapać" drugiego partnera, szybko ci to idzie!. Rozumiem twoje rozterki jeśli chodzi o seks, tylko a no właśnie tylko. Zastanowiłaś się co on ma zrobić? Będąc w związku ma sam się onanizować?? Nie popieram tego że robi to na siłę, to jest gwałt! Kochasz go? Dlaczego sama go nie złapiesz? Nie ulżysz mu? Pieszczenie piersi, czy choćby wziąć do buzi, co widzisz w tym złego? Na nic nie masz ochoty? Ale on ma! Mojej babci powiedzenie: Po to się dwa woły sprzągły żeby oba ciągły. U was jak widać tylko on ma ciągnąć, coś tu nie tak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...