Skocz do zawartości
Forum

Zakochałem się w 7lat młodszej dziewczynie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie wiem czy to odpowiedni dział,piszę pierwszy raz na takim forum.Zauroczyłem się w 7lat młodszej dziewczynie.Nie wiem jak to się wydarzyło ale jakoś wydaje mi się,że zaiskrzyło między nami jak się tylko zobaczyliśmy.Ona jest bardzo nieśmiała ale,widzę że coś kombinuje...próbuję zagadywać a mi jest z tym głupio bo z jednej strony też mi się podoba a z drugiej strony wiem,że jest to zbytnio nie odpowiednie,pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.Z jednej strony wiem,że raczej to nie wyjdzie i nie ma prawa bytu a z drugiej strony nie chce jej zranić,może jej to po prostu minie i da sobie ze mną spokój.Gorzej jeśli nie.A ktoś z was był w takiej sytuacji...co byście zrobili na moim miejscu,nie chce być uważany za jakiegoś pedofila bo nic nie zrobiłem,ale nie chodzi tutaj o 7lat w wieku powiedzmy 30 i 23 tylko o 22 i 15...więc ta różnica na każdym kroku jest widzialna...ona Szkoła ja praca...zupełnie inne zajęcia w wolnym czasie...inne spojrzenie na świat...najgorsze jest to,że jesteśmy sąsiadami...

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Kacperldz napisał:

nie chodzi tutaj o 7lat w wieku powiedzmy 30 i 23 tylko o 22 i 15...więc ta różnica na każdym kroku jest widzialna...

W tej sytuacji lepiej poczekać aż osiągnie przynajmniej 16 lat, bo o ile się nie mylę-wg naszego prawa dorosła osoba może zawierać związek z osobą od 16-go r.życia bez konsekwencji. Oczywiście musisz sobie zdawać sprawę, że w tym wieku 7 lat to spora różnica mentalna. Rzadko zdarza się (choć zdarza się ? ) by dziewczyna w wieku 16 lat była na tyle dojrzała, byś się z nią dogadał na każdej płaszczyźnie. Może za kilka lat się to zmieni, bo dziewczyna dojrzeje nieco, ale skoro juz teraz widzisz różnice w spędzaniu wolnego czasu, zainteresowaniach, spojrzeniu na świat to chyba z tego nic by nie wyszło. To, że Ty w pracy a ona w szkole, to nie jest przepaść, to sie zdarza także w późniejszych latach  ? ale te inne sprawy mogą mieć spore znaczenie. Być moze trzeba poczekać kilka lat, chociażby do 18-tki gdy już teoretycznie ona powinna mieć bardziej dojrzałe spojrzenie na życie. 

  • Lubię to 1

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...