Skocz do zawartości
Forum

Droczenie się jako forma flirtu?


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Anita napisał:

Czyli chce mnie jedynie przelecieć?

Tego nie wie nikt! Może na raz? Ja bym na jednym razie nie skończył  ? może kochałbym przez cały weekend, może przez miesiąc a jak wartościowa dziewczyna - kobieta to może aż do wyzionięcia ducha? Sama musisz ocenić czy to Casanova , czy byłoby z tego coś poważnego. Nie cierpię określenia  "przelecieć", to wygląda tak, jakby tylko on miał z tego przyjemność, a Twój orgazm (orgazmy) to się nie liczą??

Odnośnik do komentarza

Ech Mustangu, ogierze Ty ?  

Mój mąż kiedyś mówił, że każdy młody mężczyzna myśli głównie o seksie i z tym sie musi dziewczyna liczyć. Z tym, że są tacy, którym zależy tylko na tym.... ale tez tacy którym zależy na tym i na utrwaleniu znajomości z dziewczyną. Czego chce ten dany chłopak to nie wie tutaj nikt. Trzeba być czujnym obserwatorem, ale też szanować siebie, nie dać sie zmanipulować i wykorzystać. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Javiolla napisał:

Ech Mustangu, ogierze Ty ?  

Mój mąż kiedyś mówił, że każdy młody mężczyzna myśli głównie o seksie i z tym sie musi dziewczyna liczyć. Z tym, że są tacy, którym zależy tylko na tym.... ale tez tacy którym zależy na tym i na utrwaleniu znajomości z dziewczyną. Czego chce ten dany chłopak to nie wie tutaj nikt. Trzeba być czujnym obserwatorem, ale też szanować siebie, nie dać sie zmanipulować i wykorzystać. 

 No to mnie ładnie ubrałaś ?  No zobacz, a ja tak bardzo cenię Twoje mądre wypowiedzi. Chociaż -  "Mój mąż ... " ciekawe że wypowiada się w imieniu wszystkich młodych mężczyzn. Nie, nie każdy, mam w bliskiej rodzinie aseksualnego niemal czterdziestolatka, znam jeszcze takich dwóch co ani dziewczynka, ani chłopaczek a więc nie wszyscy! Ogier, ogier bierze jak leci, ja jestem wybredny, bardzo wybredny, lubię mądre,zadbane czyste kobiety, chętnie nieco starsze ode mnie.  Napisałem "Tego nie wie nikt", napisałaś niemal to samo.  ... wcześniej czy później dałaś się zmanipulować i "wykorzystać" (okropne słowo!), myślisz że bez tego zostałabyś jego żoną? Miłego dnia życzę ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mustang napisał:

No zobacz, a ja tak bardzo cenię Twoje mądre wypowiedzi.

Dziękuje z docenienie,  jednak ja tego ogiera napisałam z przymrużeniem oka, bo mi  sie z mustangiem skojarzyło ?  Nie mam złych skojarzeń. 

5 godzin temu, Mustang napisał:

Chociaż -  "Mój mąż ... " ciekawe że wypowiada się w imieniu wszystkich młodych mężczyzn.

Myślę, że on wypowiada sie w imieniu mężczyzn, wśród których przebywa w pracy oraz siebie i najbliższych kolegów z młodości, bo innego wyjaśnienia nie mam. Mówiąc "wszyscy" ma raczej na mysli wszystkich, z którymi prawdopodobnie o tym kiedyś rozmawiał i z którymi się kolegował ?  

5 godzin temu, Mustang napisał:

wcześniej czy później dałaś się zmanipulować i "wykorzystać" (okropne słowo!), myślisz że bez tego zostałabyś jego żoną?

Myślę, że wtenczas dałabym sie zmanipulować tak czy siak, bo miałam niskie poczucie wartości i zupełnie inny obraz życia niż dziś. Na to jak sie dziś wypowiadam i żyję- ciężko latami pracowałam. 

  • Dziękuje 1

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Javiolla napisał:

Dziękuje z docenienie,  jednak ja tego ogiera napisałam z przymrużeniem oka, bo mi  sie z mustangiem skojarzyło ?  Nie mam złych skojarzeń. 

Myślę, że on wypowiada sie w imieniu mężczyzn, wśród których przebywa w pracy oraz siebie i najbliższych kolegów z młodości, bo innego wyjaśnienia nie mam. Mówiąc "wszyscy" ma raczej na mysli wszystkich, z którymi prawdopodobnie o tym kiedyś rozmawiał i z którymi się kolegował ?  

Myślę, że wtenczas dałabym sie zmanipulować tak czy siak, bo miałam niskie poczucie wartości i zupełnie inny obraz życia niż dziś. Na to jak sie dziś wypowiadam i żyję- ciężko latami pracowałam. 

 He he, muszę przyznać że po mistrzowsku wybrnęłaś?  Choć nie do końca, dużo racji ma Twój mąż. No cóż natura tak stworzyła mężczyznę by był łowcą, zdobywcą, z jedną by się kochać wystarczy tydzień, nie mówię że po trzech godzinach znajomości, z drugą ... po dwóch latach starań, zabiegów  udało mi się  namówić by ją zanieść do mojego pokoju zabiegowego (sypialnia).  Czy to prawda że Kaszebskie dzevki to kochliwe dziewczyny? Szukam takiej na stałe? Nie masz wolnej mądrej siostry? ? Fajnego szwagra byś nie chciała? Właśnie wróciłem prawie z Kołobrzegu, byłem już blisko. Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mustang napisał:

Czy to prawda że Kaszebskie dzevki to kochliwe dziewczyny?

Tego to nie wiem ?  niech każdy mówi za siebie. Hmmm a stereotypy tak mówią, bo tego nie słyszałam? 

Godzinę temu, Mustang napisał:

Nie masz wolnej mądrej siostry? ? Fajnego szwagra byś nie chciała? Właśnie wróciłem prawie z Kołobrzegu, byłem już blisko. 

 W ogóle nie mam siostry heh. A gdybym miała to raczej w takim wieku, że dla Ciebie za stara ?  Ale szukaj dalej....  

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Javiolla napisał:

Tego to nie wiem ?  niech każdy mówi za siebie. Hmmm a stereotypy tak mówią, bo tego nie słyszałam? 

 W ogóle nie mam siostry heh. A gdybym miała to raczej w takim wieku, że dla Ciebie za stara ?  Ale szukaj dalej....  

 Nooo coś o tym słyszałem, ponoć są na drugim miejscu po Ślązaczkach ? . Myślę że to zdrowy objaw, zobacz ile mniej rozwodów przez udane życie seksualne!  To coś bardzo ważnego w życiu człowieka. ... za stara? Nie mam  naście lat a 2 x naście, a niby co to?  Nawet starszej zadbanej pani to już chwile rozkoszy się nie należą? ? Miłego weekendu.

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...