Skocz do zawartości
Forum

Przeskakująca żuchwa.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakieś PARĘ DNI od uderzenia piłką nożną w bok twarzy nagle przy zabawie i śmianiu się przeskoczyła mi żuchwa w bok i zatrzymała się w miejscu. Nie mogłem zamknąć szczęki i dopiero po powrocie do pierwotnej pozycji mogłem spokojnie ją zamknąć. Dziwne było to, że nie czułem bólu, a wręcz taki mocny dyskomfort.

Przy mocnym otwieraniu szczęki i przesunięciu dolnej części w prawy bok żuchwa wskakuje w jakąś szparę i niełatwo ją wrócić.

Minął tydzień od zdarzenia i jest troszkę lepiej, ale cały czas nie mogę grać w piłkę itd. bo przy większym skoku w bok żuchwa mi przeskakuje, co skutkuje zamrożeniem się na moment i przestawieniem żuchwy z powrotem...

Dodam że jestem dopiero nastolatkiem i zależy mi na ruchu więc prosiłbym o jakieś porady co zrobić by przyspieszyć proces leczenia i jaki on powinien w ogóle być?

Skonsultować się z jakim lekarzem?

Czy moje przewlekłe zapalenie zatok ma z tym związek i powinienem o tym poinformować również mojego laryngologa?

Często gdy sobie po prostu siedzę to żuchwa mi sztywnieje i muszę poczekać jakiś czas...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...