Skocz do zawartości
Forum

Mąż ma problem ze wzwodem


szyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Nie wiem co mam zrobić w mojej sytuacji. Mąż ma problem od pewnego czasu problem z pełnym wzwodem. Czasami też musi dokończyć „sam”. Widzę, że go to stresuje i czuje się niekomfortowo, a ja również nie osiągam przez to pełnej satysfakcji. Ma 36 lat, wiadomo, stresu w życiu jak każdy ale uprawia dożć regularnie sport, biega. Między nami zawsze dobrze się układało i nie chce żebyżmy to stracili. Czy macie podobne dożwiadczenia? Czy jesteżcie mi w stanie coż podpowiedzieć?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

No dobra,ale teraz pytanie co wybrac. Bo mój facet również ma takie problemy. Już zaczynam się zastanawiac czy to moze nie jest moja wina. Może mu się nie podobam? W tv jest sporo reklam ale nie wiem jak mu to zaproponowac. Szczeglnie,zę on na wspomnienie tylko się denerwuje.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2023 o 08:40, szyka napisał:

Witajcie,

Nie wiem co mam zrobić w mojej sytuacji. Mąż ma problem od pewnego czasu problem z pełnym wzwodem. Czasami też musi dokończyć „sam”. Widzę, że go to stresuje i czuje się niekomfortowo, a ja również nie osiągam przez to pełnej satysfakcji. Ma 36 lat, wiadomo, stresu w życiu jak każdy ale uprawia dożć regularnie sport, biega. Między nami zawsze dobrze się układało i nie chce żebyżmy to stracili. Czy macie podobne dożwiadczenia? Czy jesteżcie mi w stanie coż podpowiedzieć?

Pozdrawiam,

Jak długa jest wasza gra wstępna? Może zapytaj męża jakie ma fantazje i to zrób to może go bardziej nakręci. Zależy tez od pozycji w jakiej to robicie. Czy jesteście w pełni zrelaksowani.

Odnośnik do komentarza

Nie uciekniecie od tej rozmowy. Szczegolnie,że seks jest w związku bardzo ważny. I nikt mnie nie przekona,że związek bez dobrego seksu również może byc dobry. Sa lepsze i gorsze momenty w życiu ale seksem warto jest się cieszyć. Co do srodków reklamowanych w tv…. Nie wszystko co jest reklamowane jest dobre. Bardzo często takie preparaty nie zawierają odpowiedniej ilości składników. Na potencję polecam dwa środki. Man tabs oraz Cum on. Mój mąż aktualnie bierzez ten drugi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...