Skocz do zawartości
Forum

Peptydy


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie  najpierw zaczoł się ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik badań  roumatoidalny OK, Szybka akcja tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab  Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero!!!
Pomału  załamana  przerażona tymi silnymi lekami które podrażniały mój żoładek szukałam pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie wtedy trzeba wprowadzić rónież rehabilitację na stałe) ale chorobę można opanować, oczywiście a na każdego działa co innego) Ja  trafiłam na dobrego ortopedę z Poznania przyjmuje na ul.Grunwaldzkiej zalecił mi  między innymi stosowanie olejków konopnych CBD 10%  siarkę organiczną (MSM ) i maść konopna Themrolka extra kupiłam  w aptece konopnej Konopna Farmacja w Poznaniu ( którą z resztą lekarz mi rekomendował że najlepiej się tam udąć po olejki CBD )  możesz tam do nich zadzwonić i doradzą jaki olej CBD  https://konopiafarmacja.pl/  bo jest ich na prawde dużo na rynku ...dlatego nie piszę jaki stosowałam bo przy stosowaniu olejków CBD trzeba wybrać pod osobę ... także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłam tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie    ... sprawdź to bo trucie się lekami na dłuższą metę Cię wykończy  

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...