Skocz do zawartości
Forum

Lęk i zmieniające się myślenie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałabym zmienić swoje życie. Myślałam o wyprowadzce z domu, znalezieniu stałej pracy, ale wszytskiego niemalże się boję, boję się podejmowania decyzji, boję się, że dzieś ugrzęznę, stąd nie chciałabym najchętniej narazie być z niczym związana, tylko, że...ja za chwilę nie będę nie będę ubezpieczona, gdyż kończy mi się już ten miesięczny okres po zakończeniu umowy- zlecenie, kiedy mogę iść np. do lekarza. Jak mam jakiś pomysł, to za jakiś czas już moje myślenie jest inne. Czuję się bardzo zmęczona, nawet mam takie stany, że jest mi bardzo słabo. Biorę leki przeciwlękowe. Obecnie dorabiam sobie dorywczo, mam oszczędności, które zbierałam przez ostatnie lata. Nie chciałabym mieszkać w domu, ze względu chociażby na brata, który jest chory i znacznie zakłóca mój spokój. Resztę napiszę kolejnego dnia, bo już padam...

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Liljana napisał:

ja za chwilę nie będę nie będę ubezpieczona, gdyż kończy mi się już ten miesięczny okres po zakończeniu umowy- zlecenie, kiedy mogę iść np. do lekarza.

Trzeba sie zapisać do urzędu pracy, tam dostaniesz ubezpieczenie. 

19 godzin temu, Liljana napisał:

Biorę leki przeciwlękowe.

Kto Ci te leki przepisuje i od jak dawna je bierzesz? I w jakim jesteś wieku? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...