Skocz do zawartości
Forum

Trądzik


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać czy takie jedzenie jak np. nabiał może powodować trądzik? chciałbym dodać że zrobiłem test Panel 30 alergenów(pobrana krew) i z wyników, wynika ze np. mleko krowie- Klasa 0.0 czyli 0(nie występuje 0,00-0,34 IU/ml). Czy to oznacza ze np. mleko mnie nie uczula i mogę go spożywać? czy jednak wynika że mogę spożywać(nie uczuli) aczkolwiek może wpłynąć na trądzik? tak samo tyczy się np jajek? oraz innych produktów. 

Odnośnik do komentarza

Po  latach walki z trądzikiem i łupieżem byłem zrezygnowany. Dermatolodzy przepisywali mi jakąś chemię, która w ogóle mi nie pomagała, wręcz przeciwnie. Jakieś 8 miesięcy temu  trafiłem na jednym z forum na wpis o oleju z nasion konopi i maści konopnej retter 24% z hologramem na wieczku oryginalna receptura ... zacząłem używać oleju konopnego i maści konopnej  kupiłem u mnie w Poznaniu w Konopnej Farmacji mają też sklep online  https://konopiafarmacja.pl/ . Smarowałem głowę, twarz (dzień w dzień) i dzisiaj, wierzcie lub nie, wszystkie moje kłopoty ze skórą jak ręką odjął. Do tego suplementacja siarki organicznej MSM doradziły mi panie z tej apteki  oraz oczyszczenie twarzy i ciała mydłem konopnym które oczyszcza i silnie regeneruje a co najważniejsze nie podrażnia   ... Polecam dla ludzi, którzy mają już dość wszelkiej maści i innych chemicznych wynalazków.

Odnośnik do komentarza

Propozycja taka jak kolagen może być odpowiednia, jeśli walczycie z trądzikiem. Kolagen do picia, np. ten z oferty https://allegro.pl/oferta/collibre-beauty-kolagen-do-picia-na-tradzik-30-2-13457221523 posiada w swoim składzie wiele różnych składników, które działają między innymi przeciwzapalnie, kojąco oraz w składzie pojawia się witamina C, która od razu pomaga w walce z przebarwieniami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...