Skocz do zawartości
Forum

Biegunka podczas antykoncepcji


Rekomendowane odpowiedzi

 

Od dwóch miesięcy przyjmuje Atywie tabletki hormonalne , gdyż wykryto u mnie torbiel i mam problemy z trądzikiem. Pierwsze opakowanie było dramatem jednak przy drugim już zero objawów ubocznych jak plamienia , bóle piersi czy podbrzusza. Na wizycie u ginekologa, na której dostałam właśnie pierwsze tabletki stwierdzono, że mam też ostrą infekcje i dostałam antybiotyk dwudniowy doustny przeciwgrzybiczy. Pani doktor uprzedziła mnie o tym , że infekcja jest na tyle silna , że dostałam też drugie opakowanie antybiotyku , żeby wziąć po 2 tyg od pierwszego i faktycznie po tym wszystko ustało dopiero. 

Do sedna , od pierwszych tabletek mam niesamowite biegunki. Nie ma stałej pory ale tabletki biorę wieczorem. Zarówno rano jak i wieczorem muszę zawsze gnać do toalety. CODZIENNIE ! Mam już tego dość. Byłam z tym u lekarza i ponieważ inne objawy ustały a torbiel się zmniejsza to zostawiliśmy te tabletki , bo na prawdę poza biegunką świetnie się na nich czuje. Pani doktor zasugerowała branie probiotyku , bo nie może stwierdzić czy brak osłony przy antybiotyku czy tabletki powodują biegunki. Problem nie znika , probiotyk nie działa , co robić ? Czy któraś z was też miała taki problem ? Nie mogę żyć cały miesiąc na tabletkach przeciwbiegunkowych , bo tak się nie da. Jestem już bezsilna a teraz jest coraz gorzej. Dodam tylko , że nie mam żadnych bólów brzucha , nie mam wzdęć ani nic w ten deseń tylko ciagła biegunka. Nie mogę zrezygnować z hormonów aż się nie wyleczę niestety. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...