Skocz do zawartości
Forum

Nieprzetłuszczające się włosy po wizycie u fryzjera.


Ark

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

Chciałabym żeby ktoś mi doradził jak chodzi o moje włosy. 

2 lata temu byłam u fryzjerki żeby mi obcięła włosy. I tyle. Zaproponowała mi nałożenie suchej keratyny i zgodziłam się bo dlaczego nie. Jak wyszłam to miałam lekkie włosy, nie tak jak normalnie po fryzjerze - ciężkie. 

Po umyciu miałam straszne włosy połamane, suche, wywijały mi się małe włoski na całej długości, straszne. Nie przetłuszczają mi się od tamtego czasu i czym więcej Nie myje czyli kiedy powinny był tlustsze, to są coraz bardziej suche aż nie do zniesienia muszę umyć. Od tamtego czasu nie przetłuszczają mi się włosy, stosowałam Kurację w zpacjalnym gabinecie ze specjalnymi produktami, przez 5 miesięcy, odrosły włosy trochę ale jakość nic się nie poprawiła, chodziłam do fryzjera nakładał mi różne rzeczy też nic nie dało. 

Czy macie jakieś rady co może się dziać? Co mam zrobić? Nie przetłuszczające się włosy to nie jest normalne. Nigdy nie używałam lokówki ani prostownicy. 

 

Dziękuję za rady. 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, słyszałam o tym problemie, tylko głowa mojej koleżanki bardzo się przetłuszczała po keratynie. Najprawdopodobniej fryzjerka źle zdiagnozowała włosy, a następnie dobrała zły skład. Znajomy rozwiązał problem z profesjonalnym trychologiem https://doktorpro.sk/en/bratislava/services/trichology, ponieważ żadne szampony, peelingi i maski nie pomogły. Może mezoterapia pomoże.

Edytowane przez camladder
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...