Skocz do zawartości
Forum

Kraków co zobaczyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was małą prośbę. Otóż najprawdopodobniej na długi weekend jade do Krakowa i będe również w Łagiewnikach, Wadowicach i możliwe, że również w Wieliczce 
Mam więc związane z tym pytanie, czy mogłybyście polecić jakie miejsca warto zobaczyć w Krakowie oprócz Wawelu, katedry Mariackiej etc. i ile mniej więcej kosztują tam bilety wstępu (również na Wawel).Bede wam bardzo wdzięczna. Dodam jeszcze, że od bardzo dawna marzyłam żeby zobaczyć i zwiedzić Kraków .

Odnośnik do komentarza

Oto kilka propozycji miejsc do zobaczenia w Krakowie oprócz Wawelu i katedry Mariackiej:

Muzeum Narodowe w Krakowie - z ogromną kolekcją sztuki polskiej i międzynarodowej. Bilety wstępu kosztują około 20-25 złotych.

Rynek Główny - to serce Starego Miasta, z piękną architekturą, w tym Sukiennicami, Kościołem św. Wojciecha, a także wieżą Ratuszową. Wejście na wieżę ratuszową kosztuje 10 złotych.

Fabryka Schindlera - muzeum poświęcone historii II wojny światowej w Krakowie i Schindlerowi. Bilety wstępu kosztują 27 złotych.

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha - z cenną kolekcją sztuki japońskiej. Bilet wstępu kosztuje około 15 złotych.

Wejdź sobie również na tę stronę www: https://cracowcitybreakers.pl/ Możęsz przejrzeć sobie tutaj wycieczki po Krakowie z przewodnikiem ? Warto jest się nad taką wycieczką zastanowić. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...