Skocz do zawartości
Forum

tabletka dzień po


Rekomendowane odpowiedzi

 12 grudnia wzięłam tabletke dzień po około 40h po stosunku(byłam poza domem nie miałam innej możliwości). W dniu stosunku kalendarzyk pokazywał mi dzień owulacji, ale nie jestem pewna czy był to rzeczywisty dzień owulacji, bo różnie miałam ten okres. Pierwszy okres po wzięciu tabletki dostałam 24 grudnia, tak jak idealnie pokazywał kalendarzyk. Wtedy się juz uspokoiłam, ale niestety kolejny okres miałam dostać 22 stycznia a nie mam go nadal. Nigdy mi sie tyle nie spóźnił. Czuję od mniej więcej tygodnia takie bóle jakby okresowe(czasami po bokach z jednej lub obu stron) wcześniej tego nie było. Czytałam na grupie, ze ta tabletka mocno rozregulowuje hormony i możliwe jest, ze jeden okres sie nie pojawi. Wiem, ze to głupie ale strasznie boje sie zrobić test ciążowy/iść do lekarza, bo boje sie tego co tam zobaczę. Co robić....?

Odnośnik do komentarza

Z racji tego, że mam złe doświadczenie z antykoncepcją hormonalną, to polecam zapoznać się z metodami niehormonalnymi. Ja wyznaczam dni płodne z pomocą termometru owulacyjnego MySense i to z dokładnością, bo tam jest aplikacja w telefonie z zapisami cyklu, także brane są pod uwagę różne zawahania, np. spowodowane braniem leków, chorobami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...