Skocz do zawartości
Forum

Ból łydek, piszczeli podczas biegu.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rok temu pojawił się u mnie problem który trochę zbagatelizowałem. Mianowicie podczas biegania po około 1km bardzo mocno spina mi łydki, pojawia się ból w okolicy piszczeli, a stopy są tak "zdrętwiałe" że bardzo ciężko mi ruszyć nimi prawo/lewo czy też góra/dół. Zanim ból się pojawił to dużo biegałem ( półmaraton, biegi 5-15km oraz biegi z przeszkodami) lub marsze z plecakiem około 20kg na dystansie 10-30km (wspominam o tym, aby poinformować, że nie jestem amatorem biegów i wyeliminować jakieś dolegliwości początkującego na starcie).

Bardziej od dowiedzenia się co mi jest, interesuje mnie do jakiego lekarza specjalisty powinienem się udać, do ortopedy?

Chciałem się zapisać do lekarza rodzinnego aby dalej mnie pokierował jednak aktualnie w mojej przychodni przyjmuje tylko jeden i tylko w pilnych przypadkach. 

Odnośnik do komentarza

W takich sytuacjach zdecydowanie najlepszą opcją będzie właśnie udanie się do lekarza i ja jestem zdania, że gdy ktoś mieszka w Będzinie to na pewno powinien wiedzieć jakie centrum medyczne będzie tym właściwym. Jak dla mnie bardzo fajnie w takiej sytuacji sprawdza się bywanie w https://goo.gl/maps/qMb5wajRsdmWqvHX9 więc tą placówkę wam oczywiście polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...