Skocz do zawartości
Forum

przedwczesny wytrysk, przedłużenie stosunku


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dwa miesiące temu poznałem wspaniałą dziewczynę. Fajnie nam się rozmawia, razem spędzamy mnóstwo czasu. Po kilku spotkaniach zaczęliśmy się całować. Raz zdażyło się że gdy pocałunki były bardzo namiętne samoistnie doszedłem. Bez żadnej stymulacji poczułem wytrysk w bieliźnie. Na szczęście było to u mnie i szybko zmieniłem majtki ukradkiem w łazieńce. Z reguły gdy się całujemy to robi mi się mokro w majtkach ale to nie jest wytrysk. Czytałem że to normalne w skutek długiego podniecenia. Tydzień temu postanowiliśmy współżyć ze sobą i stało się to czego obawiałem się  - doszedłem po dosłownie dwóch pchnięciach. Zacząłem szukać informacji na temat jakiś środków przedłużających stosunek i trafiłem na ciekawy blog trenera personalnego : przedłużenie stosunku przedwczesny wytrysk szybko kończę forum opinie zastanawiam się nad zastosowaniem tych metod. Czy ktoś miał podobny problem co ja ? Proszę o szybkie odpowiedzi bo nie chcę stracić z tego powodu wspaniałej dziewczyny 

Odnośnik do komentarza

Hejo, to się zdarza i generalnie mi i kobietom, z którymi o tym rozmawiałam to nie przeszkadza. Natomiast bardzo ważne są dwie rzeczy:

1. Postaraj się zadbać o jej orgazm przed penetracją. My nie mamy tak jak mężczyzna, że po orgazmie to już po zabawie. Po orgazmie będzie ona nawet bardziej wrażliwa w środku i penetracja wtedy będzie przyjemniejsza, a w wypadku, kiedy dojdziesz szybciutko, nie będzie to dla niej problemem.

2. Super, gdybyś poruszył ten temat, zupełnie na luzie. W ten sposób bierzesz ją ze sobą na pokład, jesteście zespołem. Tworzysz prawdziwą intymność, a także - dajesz jej pozwolenie na to, żeby dzieliła sie z Tobą swoimi własnymi niepokojami (i pragnieniami).  A przy braku rozmowy (i to było dla mnie i koleżanek właśnie trudne w tych sytuacjach, czujemy się zagubione). Chciałybyśmy zrozumieć, jak się z tym czujesz, bo te emocje są ważne i są częścią całego aktu, czy to się dzieje po raz pierwszy, etc. Generalnie przy wspierającej atmosferze ten czas trwania się zwykle wydłuża. Zadbaj o siebie i o swój komfort w tej sytuacji, wszystko powoli i na spokojnie. To nie musi być długa rozmowa :)

I naprawdę na luzie - sama penetracja jest tylko częścią całego zbliżenia, jeżeli ona dostanie wystarczająco dotyku, ciepła, pieszczot różnych części ciała, to będzie zaspokojona. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...