Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie prostaty?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od ok. Tygodnia towarzysza mi takie objawy, jak dyskomfort/lekki bol podczas ejakulacji, niepelny wzwod, brak wytrysku (lub slaby) oraz zolty kolor spermy z rowniez zoltymi grudkami. 

dodam, ze bylem u urologa. Mialem badanie prostaty (lacznie z usg) oraz ogolne podstawowe badanie. Stwierdzono zylaki powrozka przy lewym jadrze oraz PRAWDOPODOBNIE zapalenie prostaty (czego wynikiem maja byc wyzej wymienione objawy). Od tygodnia jestem na antybiotykach i mam je brac miesiac. 
 

zastanawiam sie, czy to faktycznie zapalenie prostaty, poniewaz zbilo mnie z tropu to „prawdopodobnie”, ktore rzucil lekarz.

Odnośnik do komentarza

Zapalenie prostaty (zapalenie gruczołu krokowego) jest stanem medycznym, który może wymagać leczenia farmakologicznego i opieki lekarza. Jednak istnieją pewne zalecenia dietetyczne, które mogą pomóc w łagodzeniu objawów zapalenia prostaty. Ważne jest jednak, aby przed wprowadzeniem jakiejkolwiek diety skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem specjalizującym się w zdrowiu mężczyzn.

Weź pod uwagę leki ziołowe od ojców Bonifratrów https://produktybonifraterskie.pl/bonifraterskie-leki-ziolowe/

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...