Skocz do zawartości
Forum

Usunięcie ósemki wraz z kością


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem zapytać, czy to normalne, że podczas usuwania ósemki, została usunięta również część kości szczęki - bezpośrednio nad ósemką. Po zobaczeniu owego zęba wydało mi się to dość przerażające i miałem pewne wątpliwości odnośnie wykonanej procedury ale doktor wydawała się być spokojna i poinformowała mnie, że przez zakorzenienie tej ósemki w kości szczęki nie było innej opcji jak usunąć wraz z częścią kości. Zastanawia mnie czy to aby na pewno normalne w takiej sytuacji, niestety zdjęć zęba nie zrobiłem.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwosci co do tego, że zabieg został wykonany prawidłowo, zawsze lepiej się skonsultować z innym lekarzem. I to najlepiej teraz, świeżo po zabiegu, żeby uniknąć w razie czego jakichś powikłań. Polecam Ci cudownego lekarza, który przy okazji jest najlepszym specjalistą od ósemek, myślę ze nie tylko w Krakowie, ale moze i w Polsce ? Doktor Adam Balczyński, być moze o nim słyszales. Miałam u niego robiony zabieg wyrwania ósemki, którego bardzo się obawaiałam, a wspominam przemiło ? Zadnych powikłań, żadnych komplikacji. Doktor przyjmuje w Scandinavian Clinic, przy placu Szczepańskim 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...