Skocz do zawartości
Forum

Zerowe libido


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat i libido równe zero.. Od jakiegoś czasu nie mam kompletnie ochoty na pieszczoty ani na sex z partnerem. Jakiś czas temu rozpoczęłam nową pracę która przynosiła więcej stresu i nerwów niż korzyści. Wtedy myślałam ze brak ochoty zaczął się właśnie przez nią. Od miesiąca nie pracuje (uczę sie) i stresu raczej brak a libido wciąż bardzo niskie. Nie podobam się sobie, mam opory przed rozebraniem co wcześniej nie występowało ? Czasem ochota mija kiedy partner tylko mnie dotknie. Podczas gry wstępnej rozprasza mnie byle co (np burczenie w brzuchu czy to że partner przez przypadek zaczepi za moje wlosy) i wtedy oczywiście wszystko mija... Muszę też podkreślić że od jakiegoś czasu mam bardzo niskie ciśnienie. Stosuje też diete niezbyt kaloryczną. Czy to może mieć wpływ ? Co można zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Ciśnienie raczej nie powinno mieć wpłkywu na to czy dana osoba ma ochotę na seks czy nie. Bardziej obstawiałbym, ze problemem tutaj jest stres. Który piszesz,ze odczuwałaś w duzej ilości. Dobrze,że zrezygnować z pracy która powodowała u Ciebie ten stres ale skutki jakie stres powoduje nie znikną jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki Moga pozostać jeszcze przez długi czas. Poza tym denerwuje Cię fakt,że masz niskie libido.To jeszcze bardziej zmniejsza u Ciebie libido i problem się nakręca.Jak błędne koło.
Moje rozwiązania
zrób sobie badania hormonów takie jak estrogen i hormony tarczycy
wyjedź z partnerem na jakieś krótkie wakacje
znajdź sobie jakieś hobby
no i kupicie sobie jakieś zabawki erotyczne. Im bardizje urozmaicony seks tym lepiej. Poza tym im więcej się uprawia seksu tym większą ma sie na niego ochotę.

Odnośnik do komentarza

Miałem tutaj pisać o tabletkach ale jestem zdania,że powinna na początku zrobić sobie badania hormoanlne. Jeśli jednak autorka chciałaby wprowadzić tbaletki to odradzam reklamowaną szumnie asequrellę. Nie dośc,że to placebo to jeszcze daje często efekt niepożądanych w postaci bólu głowy. Polecane są stimea oraz libido therapy chociaż te drugie mają moim zdaniem lepszy skład.

Odnośnik do komentarza

Już chciałam wspomnieć o Libido Therapy. Moim zdaniem bardzo dobre tabletki na libido. Przyjmowałam je przez dłuższy czas, pomogły mi. Tylko rada ode mnie: nie ma sensu zniechęcać się po tygodniu brania kiedy nie widzicie efektów.W przypadkku tych tabletek efekty przychodzą z czasem. Na pewno nie od razu. Pierwsze efekty powinno się widzieć po mieciącu przyjmowania.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2023 o 07:09, Aleksadabra napisał:

Nie podobam się sobie,

Wg mnie to jest kluczowe. Dlatego wszystko co ma związek z tym co sie nie podoba, powoduje odebranie chęci. W pewnym sensie sama wyszukujesz powody (np. burczenie w brzuchu) by sie nie rozebrać, nie pokazać ciała, którego nie lubisz.

W dniu 17.01.2023 o 07:09, Aleksadabra napisał:

Co można zrobić ?

Zastanowić sie czy sama jesteś w stanie pracować nad sobą w kwestii podniesienia samooceny i polubienia siebie. Jeśli uznasz, że dasz radę sama to niezwłocznie trzeba zacząć działać sumiennie, rzetelnie i cierpliwie, aż do skutku. A jeśli uznasz, że sama jednak nie dasz rady to pozostaje zapisać sie na terapie. 

W dniu 17.01.2023 o 10:52, starmilks napisał:

no i kupicie sobie jakieś zabawki erotyczne. Im bardizje urozmaicony seks tym lepiej. Poza tym im więcej się uprawia seksu tym większą ma sie na niego ochotę.

Jeśli ktoś nie ma ochoty na seks to zabawki erotyczne przyniosą odwrotny skutek. Wiem z własnego doświadczania. To nie pomaga na brak libido, tylko na znudzenie seksem, a to coś innego. 

 

A pozostałe komentarze to brak słów. Naprawdę nie możecie wymyśleć innej metody reklamy, niz zakładanie fikcyjnych wątków celem ukrytej reklamy? I naprawde sądzicie, że ludzie nie wiedzą że to celowe działanie ? ? Tragedia  ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...