Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


J.vv

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat, w listopadzie uprawiałam z partnerem seks analny (z tego co mi wiadomo doszedł w środku) nie mieliśmy zabezpieczenia. Od tego momentu miałam dwie miesiączki, z tego co zauważyłam były dość obfite i zawierały skrzepy (pojawiały się regularnie tylko ostatnia 3 dni wcześniej ale podejrzewam że to z nerwow) wyczytałam dużo na temat tego że podobno można mieć okres w ciąży i po prostu teraz się strasznie boje ze mogło dojść do zapłodnienia. Nie mam żadnych potencjalnych objawow ciąży, z czego przed każdą miesiączka miałam normalne objawy tak jak przed okresem czyli bolesność piersi itp. Jedyny niepokojący objąw który zauważyłam to lekko ciemniejsze sutki ale to raczej według mnie wynik dojrzewania lub czegos tego typu. Więc czy mimo tego wszystkiego jest szansa że nie zaszłam w ciążę? Strasznie się boje i mam już ataki paniki z tego powodu więc po prostu chce znać w końcu odpowiedź na moje lęki 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, jak wspomniano powyżej - jest mało prawdopodobne, abyś mogła zajść w ciążę po seksie analnym. Ale w takich sytuacjach zawsze warto porozmawiać z osobą dorosłą, zrobić test ciążowy lub zapisać się na USG https://doktorpro.sk/en/bratislava/services/ultrasound, jeśli istnieją ku temu obiektywne (!) przesłanki. I co najważniejsze, nie panikuj ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...