Skocz do zawartości
Forum

Jakie buty damskie na zimę kupić?


Fiona88

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam nowych butów zimowych w modnym wydaniu, które jednocześnie będą ciepłe i nie jednocześnie nie zaczną szybko przemakać. Dlatego chciałabym doradzić się Was od czego rozpocząć poszukiwania, jakie marki wziąć pod uwagę oraz w jakich sklepach najczęściej kupujecie obuwie? Ogólnie sama ostatnio na nic dobrego nie mogę trafić, bo zazwyczaj służą mi tylko jeden sezon. Dlatego trzeba będzie przeznaczyć na ich zakup trochę więcej (chyba, ze gdzieś aktualnie są super przeceny?) Pozdrawiam i od razu bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Według mnie jak najbardziej warto szukać okazji odnośnie zakupu obuwia oraz odzieży :) jednak najwięcej świetnych propozycji jest w internecie i dlatego jak nie chcesz przepłacać i jednocześnie mieć większy wybór propozycji w jednym miejscu to zerknij sobie na Domodi, gdzie jednak będziesz miała różnorodne buty damskie na różne sezony z wielu świetnych sklepów internetowych oraz ulubionych marek. Ja akurat kupiłam sobie już na wiosnę trampki Lacoste Twin Serve w sklepie Gomez złapane w naprawdę fajnej promocyjnej cenie. Pozdrawiam serdecznie i myślę, że zakupy będą jak najbardziej udane ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...