Skocz do zawartości
Forum

Sukienki na wesele


Hania767

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jak trochę przeglądałam swoją garderobę to zauważyłam, że brakuje mi przede wszystkim stylowych, dobrze wykonanych i modnych propozycji w zakresie sukienek wieczorowych oraz takich, które można założyć na wesele. Dlatego może chciałybyście podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami, gdzie warto będzie ich szukać w przystępnych cenach. Ogólnie lubię takie propozycje dłuższe z ładnym dekoltem i na pewno nie w czerni, ani klasycznej czerwieni, bo takich jest zdecydowanie zbyt dużo. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie Wasze podpowiedzi bo brakuje mi pomysłów. Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Oj tak, stoisz przed naprawdę trudnym zadaniem, jeżeli chodzi o wybór sukienki na wesele bo naprawdę możliwości jest wiele (jednak trzeba sobie je konkretnie wyselekcjonować(. Przede wszystkim powinny być stylowe, dobrze wykonane i muszą ostatecznie prezentować się idealnie już na Tobie. W sieci znajdziesz zdecydowanie szeroki wybór sukienek w różnych fasonach, kolorach i rozmiarach, a także masz możliwość znalezienia okazji cenowych. Ja mam na takie wydarzenia "Granatowa Sukienka Wieczorowa z Głębokim Dekoltem Phaly" którą kupiłam z dodatkowym kodem rabatowym w sklepie Renee :)

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę głównie w sukienkach, bo po prostu je kocham!  Do biura przeważnie wybieram zwiewne długości za kolano, uważam że z fajną stylizacją u wysokich dziewczyn szczególnie, wygląda to świetnieCzęsto kupuję w Mohito i Zarze, Reserved też ok. Często można skomponować różne stylizacje z tamtejszych sukienek - albo jakieś odjechane botki, kapelusz, ramoneska skóra albo coś bardziej dystyngowanego - płaszcz do kostek, apaszka i sunglassy  No po prostu uwielbiam taki styl! 

https://piekniejszaty.pl/mokasyny-damskie-modelem-na-wiele-okazji/

Wiosną lubię lączyć sukienki z mokasynami. DObrze to ze sobą się zgrywa. 

czerwone-mokasyny-damskie-do-sukienki.jp

Odnośnik do komentarza

Tutaj https://yups.pl/pol_m_Odziez_Sukienki_Sukienki-na-wesele-189.html znajdziecie fajne sukienki na wesele tanie przede wszystkim, na każdą kieszeń że tak napiszę. Fajnie, że online można robić zakupy, sukienki na wesele sklep internetowy tanio można wyszukać fajne modele, stacjonarnie jednak zawsze drożej. Przejrzyjcie sobie sukienki glamour na wesele, coś na pewno wpadnie Wam w oko. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...