Skocz do zawartości
Forum

jak rozumieć taki prezent?


Liljana

Rekomendowane odpowiedzi

.Hej,

Święta za pasem...jakiś czas temu (2 tygodnie około) wysłałam mojej koleżance z którą nie widzę się na co dzień, a często rozmawiamy przez tel kartkę świąteczną. Wybrałam ładniejszy, droższy karnecik i do tego dokupiłam czekoladę taką aby wysłać ją przez listonosza+ oczywiście koperta bąbelkowa. Całość to był koszt kilkunastu złotych. Ogólnie planowałam zrobić trochę lepszy prezent, myślałam nad jakąś drobną biżuterią- jakaś bronsoletka czy coś. Ogólnie kiedyś sobie wysłaliśmy prezenty z okazji urodzin, ja jej bransoletkę za jakieś 30zl a ona mi też kolczyki które sama robiła z kamieni i srebra. Innym razem ona na urodziny wysłała mi obrazek, który narysowała. Ogólnie...ona nie jest artystką, a ten obrazek raczej przypominał laurkę od zdolniejszego dziecka, ale ok, podziękowałam i spoko. Chyba do tego była kartka. Na zeszłoroczne święta pomyślałam więc, że też dam jej coś robionego. Mój brat wyplata makramy. Zrobił ozdobę, którą można było zawiesić na ścianie + ja dokupiłam do tego sztuczny świąteczny kwiat i patyczek. Jak do zawieszenia na jakimś holu- dla mnie O.K. Może nie było to super ładne, ale tez na pewno nie gorsze od rysunku, który dostałam od niej. Ja za to w zeszłym roku dostałam od niej książkę. Podziękowałam, ale odpowiedziałam szczerze jak kiedys pytała, że jeszcze nie przeczytałam, tylko przeglądałam. Książka nie do końca była trafiona, bo ona dotyczyła osób wysoce wrażlliwych, a ten problem bardziej dotyczy jej niz mnie. Ona często wspominała mi o tej książce, aż w końcu ją kupiła. Co ciekawe, ona podziękowała za prezent ode mnie, ale jakoś....tak też bez zbytniego zadowolenia. Sądzę, że pewnie liczyła na coś ładniejszego. W tym roku miałam jej serio wysłać jakąś biżu, ale....miałam niespodziewane wydatki, na blisko 2000 zł albo nawet przeszło. Leczenie zwierzaka, podatek, księgowa....Ale mimo to w drodze do lecznicy kupiłam chociaż tę czekoladę i wysłałam z kartką. Życzenia i podziękowania były szczere. Ona wie, że w tym rok u mniej zarabiam, a do tego urwało mi się jedno ze zleceń. Ona odebrała moją kartkę podziękowała za nią i za czekoladę. Wczoraj ona wysłała mnie przesyłkę, którą dziś odebrałam. Była to kartka z życzeniami. Moja koleżanka jest lekarzem. Wiecie, mnie czekolad przed Świętami nie brakuje...moje pytanie i moje samopoczucie chyba już znacie.

Odnośnik do komentarza

Niestety nad takimi sprawami się jeszcze póki co nie zastanawiałem, ale jak dla mnie samo wręczanie prezentów jest czymś niezwykle fajnym. Chcę dodać, że tak naprawdę bardzo spodobała mi się skrzynka na wino z grawerem https://zamowprezent.pl/prezenty-na-rocznice/skrzynki-na-wino i myślę, że jako prezent na rocznicę ślubu będzie świetną opcją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...