Skocz do zawartości
Forum

Jak kreatyna na mnie wpłynie kiedy mam 15 lat?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat, ważę 67kg i mam 180cm wzrostu od dłuższego czasu ćwiczę na siłowni i zastanawiam się nad suplementacją kreatyny. Niektórzy twierdzą ze jest ona całkowicie bezpieczna dla każdego, inni doradzają żeby jej nie brać w tym wieku, ale zwykle nie uzasadniają czemu. Niektorzy twierdzą że obciąza ona watrobę lub nerki. Inni twierdzą ze powinno sie ją brac kiedy organizm się wyksztaltuje. Chciałbym żeby jakiś specjalista lub ktoś z doświadczeniem wypowiedział się na ten temat. Czy mogę brać kreatyne w wieku 15 lat? Jak ona na mnie wpłynie? Czy będą jakieś negatywne skutki, jak tak to jakie? W jakim wieku zaleca się branie kreatyny i dlaczego? Jeżeli nie mogę, lub nie zaleca się brania w tym wieku to dlaczego? 

Odnośnik do komentarza

Podstawową właściwością kreatyny, która decyduje o jej popularności, jest wsparcie syntezy białek. Antykataboliczne i anaboliczne działanie przekłada się na szybszy wzrost mięśni zarówno pod kątem masy i siły, jak i wytrzymałości oraz szybkości, co decyduje o szerokim zastosowaniu kreatyny w najróżniejszych dyscyplinach sportowych. Czy przeglądałeś już te produkty - https://www.bodypak.pl/pl/3-kreatyna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...