Skocz do zawartości
Forum

Co skuteczne na problemy z potencją?


wert

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś jeszcze w bardzo młodym wieku wobec tego powinieneś udać się na badania profilaktyczne jednak dużo zależy od trybu życia. Być może masz stresującą pracę/studia albo prowadzisz nieregularny tryb życia? To ma niestety ogromny wpływ na potencję. Ja miałem to samo niestety, przyczyną był ogromny stres związany z dużym przedsięwzięciem w firmie. Zapisałem się na siłkę żeby trochę rozładować napięcie a do tego kupiłem Viamen bo zawiera l-arginine która pomaga na męskie sprawy. Pomogło bardzo szybko, trzeba po prostu zastanowić się nad sobą ? Powodzenia życzę ?

Odnośnik do komentarza

ja stosowałem różne na problemy z potencją głównie na bazie sildenafilu przepisywane od lekarza. Niestety zdrowie po tych tabletkach zaczęło mi szwankować głównie problemy sercowe i ciągłe bóle głowy. Teraz biorę inny preparat ale bez tych wszystkich skutków ubocznych i nawet wychodzi o wiele taniej - Prosent 600. Te pigułki dają mi podobnego kopa na kilka godzin a biorę tylko przed seksem w większej ilości 2 - 3 w dniu spodziewanego seksu można też codziennie po jednej tak brałem przez 2 tygodnie na wakacjach i też było super. Dla mnie bardzo bezpieczny sposób żeby nie przedobrzyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...