Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie cewki a dobre wyniki moczu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od jakiegoś miesiąca piecze mnie cewka moczowa, zaczęło sie to po tym kiedy miałam infekcje pochwy (grzybicza), infekcje pochwy wyleczyłam, myślałam ze te pieczenie cewki w trakcie jest od tego, ale minął miesiąc i ta cewka dalej mnie piecze, wyniki badania ogólnego moczu w porządku, zależność jest taka ze kiedy malo wysikam, to piecze mnie niemiłosiernie tak ze nie mogę wytrzymać, ale kiedy wysikam więcej to czuje ulgę i pieczenie trochę ustępuje, czasami praktycznie go nie ma, wykryto u mnie 4 torbiele na jajniku dwie czynnościowe ( około 5 cm) , jedna krwotoczna i jednego guzka (2-3 cm) czy to może mieć związek z pieczeniem cewki? Ja wątpię ale tak powiedział urolog, ze to może mieć związek, ale nie czuje parcia na pęcherz, albo czegokolwiek takiego, tylko pieczenie cewki, które nie daje życ, co robić? Czy ktoś z was miał coś takiego?

Odnośnik do komentarza

Stosuj  Fitolizynę, może masz piasek /ale raczej miałaś badanie osadu moczu/. Jeśli nie masz to stosuj dopochwowo lactovaginal, bo być może nie wróciłaś jeszcze do fizjologicznej flory bakteryjnej. 

A miałaś posiew moczu na grzyby, bo może one sobie tam "urzędują". 

W każdym razie ten probiotyk chroni całe okolice intymne. 

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ojjj powiem szczerze, ciężka sprawa. Wiem co przechodzisz autorko. Ja niestety mam podobnie. Swego czasu zapadałam na zapalenie cewki 3 razy do roku. Teraz jak zachoruję to raz na jakiś czas, ale prawda jest taka, że Furagine i wspomnianą Fitolizynę muszę mieć przy sobie w razie czego. Teraz za to mam uporczywe, wstrętne infekcje intymne, które wracają do mnie średnio co 3 miesiące, a najlepsze jest to, że leczę się na to od 4 lat i żaden, ale to żaden lekarz nie zaporoponował mi wymazu z pochwy by dowiedzieć się  co dokładnie się dzieje. Co do cewki, to u mnie parę razy skończyło się już krwiomoczem i kolką nerkową. Z tym guzkiem... hmm może być związek, a może nie... ja bym jeszcze poradziła się innego lekarza. Pamiętaj też o odpowiedniej higienie, fajny jest płyn do higieny intymnej z probiotykiem lactovaginal- a aptece go kupisz. Tak samo warto zadbać o odpowiednią bieliznę, najlepiej bawełnianą i dobrą pidżamę do spania jak chociażby koszulę nocną o czym wspomniano na glamstyle

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...