Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży jak zsunęła się prezerwatywa


Rekomendowane odpowiedzi

Tabletki zaczęłam brać 4po rozpoczęciu miesiączki, jest to moje pierwsze jakiekolwiek opakowanie jednak po 5 dniach wyjechałam i tabletki zostały w domu i ich nie biorę od 4 dni . Z chłopakiem pierwszy raz uprawialiśmy seks  i prezerwatywa została w pochwie. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże ? i czy po powrocie mogę kontynuować branie tabletek ?

Odnośnik do komentarza

niestety istnieje takie ryzyko, powinnaś zrobić test ciążowy, ewentualnie poczekać na krwawienie i znowu zacząć brać tabletki, lubi zacząć od razu po powrocie z tym że jeśli nie zaczynasz od pierwszego dnia miesiączki powinnaś się dodatkowo zabezpieczać jeszcze przez tydzień, nie wiem jakie masz tabletki ale to dotyczy raczej wszystkich a przynajmniej takich jak drovelis dwuskładnikowych w schemacie 24+4

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.12.2022 o 16:33, mega22 napisał:

niestety istnieje takie ryzyko, powinnaś zrobić test ciążowy, ewentualnie poczekać na krwawienie i znowu zacząć brać tabletki, lubi zacząć od razu po powrocie z tym że jeśli nie zaczynasz od pierwszego dnia miesiączki powinnaś się dodatkowo zabezpieczać jeszcze przez tydzień, nie wiem jakie masz tabletki ale to dotyczy raczej wszystkich a przynajmniej takich jak drovelis dwuskładnikowych w schemacie 24+4

Okres wystąpił ponownie w 14 dniu cyklu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...