Skocz do zawartości
Forum

MYŚLI SAMOBUJCZE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam myśli  smobujcze  zażyłem wczoraj psychotropy i myślałem  że  już się nie  obudzę,

ale  niestety  nieudało  się , dalej  myślę  jak  skończyć  ze  sobą  bo mam  już  dość  takiego  życia.

lecze sie od lat na depresje  ciągle  zmieniają  mi  leki  ale  to  słabo  działa, mam żonę ale nie mogę jej niszczyć

swoim  zachowanie i nastrojem. pomóżcie. Pozdrawiam  POLDEIUSZ

Odnośnik do komentarza

A czy oprócz leków chodzisz na terapie? To dobrze, że nie chcesz żony obciążać, bo ona nie jest terapeutą by zdołać Ci pomóc, ale wszystko w sobie tłumiąc nie idziesz do przodu, nadal tkwisz w chorobie. Musisz mieć kogoś kto Cię profesjonalnie wesprze, komu się wygadasz, kto nakieruje Cię na właściwe tory. Tą osobą z pewnością będzie dobry terapeuta.  

Same leki to tylko uśmierzanie bólu, a przyczynę bólu wykrywa terapia. Tak więc gdy boli Cię ząb i jedyne co robisz to łykasz przeciwbólowe, to oczywiste, że ząb stale będzie bolał, bo potrzebuje rozwiercenia, zaplombowania. 

Tak na marginesie: Co do niszczenia żony, myślisz, że zabijając się nie zniszczysz jej życia? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2022 o 04:16, POLDEUSZ napisał:

może ktoś ma sposób na to cierpienie

Nie wiem... może Bóg, jeśli nie lekarz i terapeuta? W każdym razie masz siły, o których nawet nie wiesz... jeśli masz siły by nam tu napisać, by sie z nami dzielić... to masz siły by żyć! 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...