Skocz do zawartości
Forum

Problem z nauką, depresja, lenistwo?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat jestem w maturalnej klasie liceum, przed liceum byłem bardzo dobrym uczniem i trafiłem do jednej z lepszych szkól w pewnym mieście, lecz wtedy jak mniemam zaczęły się moje problemy. Przez całe liceum praktycznie się nie uczyłem, dużo imprezowałem i paliłem marihuane, była to moja odskocznia po stracie ojca. Bardzo obawiam się matury, ponieważ nie wiem od czego zacząć nawet. Nie potrafię się uczyć i zabrać odpowiedzialność za moje obowiązki, bo wolę grać na komputerze i nie przejmować się problemami. Detox mam dopiero od 2 tygodni i postram się go utrzymać, może to jakoś mi pomoże. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Cóż marihuana niby miękki narkotyk, ale tez otępia umysł. Masz jakieś wsparcie specjalisty w tym detoksie, czy sam odstawiłeś? Zaczęłabym od przyjrzenia sie dlaczego śmierć taty aż tak na Ciebie zadziałała. I dlaczego w tym cierpieniu po stracie taty posunąłeś się akurat do takich metod, gdy są przecież inne? Wg mnie trzeba najpierw znaleźć źródło Twojego zachowania. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...