Skocz do zawartości
Forum

Czy obrzezanie pomaga w ustąpieniu grzybicy żołędzia i napletka.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata i od roku mam problem ze zmianami na żołędziu oraz wewnętrznej części napletka. Jestem prawiczkiem.  Zaczęło się od czerwonych kropek, potem bolącej zaczerwienionej, powiększającej plamy, wokół której schodzi skóra. Lekarz internista powiedział, że to nic takiego i kazał myć tylko wodą. Potem zacząłem czuć też ból w jądrach oraz w cewce moczowej, wokół której też pojawiły się zaczerwienienia. Potem z cewki moczowej zaczęła wypływać dziwna biała treść. Urolog stwierdził grzybicę. Dodam, że leczę sie na cukrzycę typu 1 i niedoczynność tarczycy. Stosowałem masc primacuford, chyba ze 2 rodzaje antybiotyków i nic, wręcz pogorszenie. Potem biała treść przestała wypływać, stan zapalny jakby złagodził się, ale ciągle mam podrażnioną skórę na żołędzi i od czasu do czasu jakby stan zapalny się nasilał, następnie trochę łagodził się i tak w kółko. Skóra robi się coraz bardziej wysuszona w miejscu zaczerwienienia. Mam więc pytanie czy zabieg obrzezania pomoże mi pozbyć się stanów zapalnych na żołędziu i czy nie pogorszy to stanu skóry na żołędziu z racji tego, że w miejscu podrażnionej skóry wysusza się ona szybko i pęka gdy ściągnę napletek na dłużej. Załączam zdjęcia chronologicznie z początku problemu aż do nawracających stanów zapalnych. Wydaję  mi sie, ze mam też stulejkę podczas wzwodu, co zamieściłem na zdjęciu.

Screenshot_20221118-142527_Gallery.jpg

Screenshot_20221118-142857_Gallery.jpg

20221116_103011.jpg

Screenshot_20221118-142449_Gallery.jpg

20221116_102959.jpg

Screenshot_20221118-142440_Gallery.jpg

20220920_153603.jpg

20220920_153635.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...