Skocz do zawartości
Forum

Jaką sukienkę na wesele wybrałyście?


MonikaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym sobie kupić z jedną, albo dwie sukienki wieczorowe które będą przede wszystkim przyciągają uwagę i jednocześnie gdzie ich szukać w przystępnych cenach. Dlatego przychodzę do Was z pytaniem, czy może podzielicie się ze mną tutaj swoimi spostrzeżeniami. Szczególnie lubię takie przylegające do ciała i fajnie jakbym mogła gdzieś znaleźć sukienki z ładnym wycięciem i odkrytymi plecami. Będę bardzo wdzięczna za informacje i oczywiście będę bardzo wdzięczna też za zdjęcia, czy miejsca gdzie uda mi się je upolować w fajnych cenach

Odnośnik do komentarza

Zawsze warto sobie po prostu wyselekcjonować różne propozycje jeśli chodzi o sukienki na wesele które będą przede wszystkim pięknie wykonane i jednocześnie po prostu na tobie będą prezentowały się wyjątkowo. Możesz zajrzeć bezpośrednio sobie na Domodi i przejrzysz wszystkie dostępne możliwości, ja zdecydowałam się na 315-5 Emili plisowana sukienka z falbankami w pudrowym kolorze. Bardzo przyjemna i pięknie wykonana, do tego w całkiem niezłej cenie udało mi się ją upolować także koniecznie daj znać jak tam się zakup udał ostatecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...