Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Mikołajki


PannaCotta

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!
Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, a ja jak zwykle nie wiem co mam kupić mojemu chłopakowi? Zawsze dajemy sobie prezenty, z każdej okazji. Z reguły takie w miarę drobne - tak do 150-200 złotych maksymalnie, aby nie przesadzać. Macie może pomysł, jaki prezent na Mikołajki dla chłopaka można kupić? Coś ciekawego, oryginalnego - może nawet nie koniecznie hmm użytecznego, ale po prostu - fajnego! ?
Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

W tej cenie na pewno coś ciekawego kupisz. Może to być flakon jego ulubionych , markowych perfum, albo jeśli jest fanem gier komputerowych grę na konsolę. Obecnie mężczyźni bardzo chętnie rają w gry planszowe. Jednak nie takie zwykłe gry, ale strategiczne, w które można ze znajomymi grać godzinami, zdobywać, kombinować, planować każdy krok, każdy ruch. To zajęcie na wiele godzin, czyli akurat na męskie spotkania. 

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłabym chłopakowi piękne,markowe perfumy Armiani Di Gio Pour. Mają elektryzujący, świeży,może też trochę tajemniczy zapach, który uwodzi i pobudza. Jest to zapach prawdziwego mężczyzny, który nie boi się wyzwań.

Flakon wykonany jest z piaskowanego szkła, co sprawia,że jest postrzegany jako mocny, trwały i niezniszczalny.

Odnośnik do komentarza

Конечно не забывайте что на день святого Николая хорошо дарить взрослым и детям картины по номерам,алмазную мозайку (

<a>https://ideyka.pl/</a> 

)    для развития творческого потенциала человека. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...