Skocz do zawartości
Forum

Wpływ feromonów na kobiety


wert

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie na temat wpływu feromonów na kobiety ? Czy rzeczywiście mogą sprawić,ze ktoś będzie do Was czuł o wiele wieksze przyciąganie? Kiedyś miałem jedne ale była to jakaś tania buteleczka z allegro.Średnio działały .Teraz chciałbym sobie kupić jakieś droższe,nawet większym kosztem. Jakie konkretnie możecie mi polecić?

Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego. Coś co jest tanie tak naprawdę nie zawiera aktywnych składników, które wszystkie feromony powinny zawierac. Nic dziwnego,że nie widziałeś żadnych efektów. Jeśli miałbym Ci coś doradzić to byłyby to feromony Pheromone essence. Obecnie jedne z najbardziej skutecznych feromonów jakie możesz sobie sprawić i jakie są dostepne na rynku. Moze nie są takie tanie bo jedna buteleczka to koszt prawie 100 zł ale za to zawieraja prawdziwe aktywne składniki takie jak androstenon czy androsterol.
 

Odnośnik do komentarza

Gdzie konkretnie kupowałeś? Czy znajdę je w stacjonarnych sklepach ? Albo drogeriach? Czy kupowałeś gdzies przez internet? Mój target to kobiety w wieku 25 do 30 lat. NO i przydałoby się w pracy jeszcze. Pracuję w biurze obsługi klienta tak wiec jak sam możesz sobie wyobrazić mam kontakt z dużą liczbą osób. Jakby można było sprawić aby się patrzyli na mnie lepszym okiem to byłoby świetnie

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, knps napisał:

Nie wiem czy znajdziesz w sklepach stacjonarnych . Sam zamawiałem przez internet. Może się wydawac,że buteleczka jest niewielka ale tak naprawdę to starcza na naprawdę długi czas.

Co do biznesu to nie wiem czy wiesz ale feromony sa bardzo często używane jako jedna z metod manipulacji ludźmi

Chyba na krowiej farmie jeśli bykowi się nie chce. 

Na ludzi to działa tak że naiwniaki kupują i myślą że będzie działać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...