Skocz do zawartości
Forum

Jakie narty zjazdowe kupić?


MonikaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeśli chodzi o wybór odpowiednich nart zjazdowych dla amatorów. W końcu chcielibyśmy je kupić sami, a nie zawsze wypożyczać. Dlatego będę bardzo wdzięczna za konkretne podpowiedzi na temat modeli, marek i oczywiście gdzie można będzie je upolować w całkiem dobrej cenie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że oczywiście trochę mi ten wybór po prostu ułatwicie. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Póki co ja jeszcze za bardzo na samych nartach się nie znam, ale chcę wam powiedzieć, że dość ważną sprawą jest to aby znać powody dla których warto jest nauczyć się na nich jeździć. Od siebie polecam każdemu bardzo interesujący wpis https://voguetravel.pl/blog/2017/11/07/5-powodow-dla-ktorych-warto-uczyc-sie-jezdzic-na-nartach gdyż to właśnie tam bardzo fajnie na ten temat napisano.

Odnośnik do komentarza

W takim razie jeżeli przyszedł moment na zakup własnych, jednak nie do końca wiecie które modele jeśli chodzi o narty zjazdowe są przede wszystkim godne uwagi pod względem stosunku ceny do jakości. Według mnie poszukiwania najlepiej oczywiście rozpocząć od ceneo, gdzie dużo łatwiej będzie Ci upolować dobrą okazję cenową i sprawdzić większą ilość opinii. My akurat mamy narty marki Volkl i przyznam, że sprawdzają się świetnie. Udało nam się jeszcze upolować bardzo fajną okazję, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...