Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Spóźnia mi się okres. Moje cykle wahają się od 26 do 35 dni, przy czym zdecydowana większość osiąga wartość średnią czyli 30/31 dni. Dzisiaj wypada 40 dzień cyklu. 38 dnia cyklu wykonałam test ciążowy z porannego moczu, wynik negatywny. Seks w pełni zabezpieczony prezerwatywą (dokładnie sprawdzaliśmy) odbył się 10, 23 i 25 dnia cyklu. Nie odczuwam żadnych dolegliwości oprócz delikatnie pobolewającego z boku biustu i nawracającej zgagi. Moim zdaniem zgaga to efekt nasilonego stresu, który pojawił się wraz z opóźnieniem miesiączki. Muszę wspomnieć, że zareagowałam na to opóźnienie ogromnym lękiem, wręcz paniką. Miałam obsesyjne myśli. Stan ten utrzymywał się przez kilka dni. Dopiero po wykonaniu testu i zapewnieniach partnera, że wszystko było w porządku trochę się rozluźniłam.
Muszę zaznaczyć, że na przestrzeni ostatnich lat miewałam cykle dłuższe niż 40 dni, około raz w roku. Np. 43 lub 48 dni. W tym roku najdłuższy trwał 34 dni.
Czy Waszym zdaniem jest się czym przejmować, czy powinnam spokojnie zaczekać na okres?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...