Skocz do zawartości
Forum

Erekcja problem


Kapt

Rekomendowane odpowiedzi

Należałoby znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy... dlaczego tak się dzieje? Czy przyczyną jest jakiś problem zdrowotny, spadek libido, zmęczenie, a może rzeczywiście problemy z potencją i wtedy należałoby zastosować odpowiednią kurację...
Takich tematów było już sporo - szczególnie na tych męskich forach... Panowie zwykle polecają ta sobie sildenafil (czyli te słynne niebieskie tabletki) bądź preparaty zawierające lub te zawierające arginina jak np penis complete

Odnośnik do komentarza

Może po prostu jest przemęczony lub zestresowany? Wg mnie jest to najbardziej prawdopodobna przyczyna.
Sildenafil? Myślę, że na to jest za wcześnie. Zażycie sildenafilu (czyli tej niebieskiej tabletki) wiąże się z koniecznością odbycia wizyty lekarskiej.
Jeżeli chodzi o wspomniany penis complete czy inne środki z l-argininą - to są one dostępne bez recepty. Co najważniejsze działają. Oczywiście ja tu bla bla bla, a zrobisz jak uważasz. Piszę po prostu co mi pomogło.

Odnośnik do komentarza

Problemy mogą pojawić się w różnym wieku. Nie ma reguły... Przyczyny? Też może być ich wiele. Jest to nieprzyjemna dolegliwość... Ale medycyna też poszła z tym mocno do przodu. Myślisz, że Korwin własnymi siłami natury spłodził w wieku ponad 70 lat kolejne dziecko? Absolutnie nie.
Podobnie zresztą jak Kalisz czy Michnik. Dzięki sildenafilowi (Niebieska tabletka) czy wspomnianej tutaj wcześniej Arganina (penis complete czy man power) jest to możliwe... I nie wciskajcie mi kitu, że sami dali radę

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zdrowie dopisuje, a więc nie masz żadnych problemów z ciśnieniem itd. to można spróbować wiagrę. Oczywiście jest ona na receptę - bo ma też swoje skutki uboczne - jak właśnie wzrost ciśnienia. Należy więc poprzedzić to wizytą u lekarza...
Arginina znana też pod nazwą L Arginina też jest dobra. Wiagra to ostateczność. Arginina substancja trochę słabsza od sildenafilu (występującego w wiagrze), ale wg mnie jest to jej atut.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...