Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione perfumy


Hania767

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jestem na etapie poszukiwań dobrych i markowych perfum, które będą przede wszystkim świeże, słodkie oraz intensywne, ale nie za bardzo. Ogólnie chciałabym sprawdzić różne opcje, ale też ograniczyć ilość tych godnych uwagi bo na rynku jest ich naprawdę mnóstwo. Dlatego też mam nadzieję, że jednak trochę ten wybór mi ułatwicie i podzielicie się swoimi spostrzeżeniami oraz ulubionymi propozycjami na które same stawiacie. Będę ogromnie wdzięczna za informacje i czekam z niecierpliwością na rozwój tematu :D

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o dobrej jakości i jednocześnie piękne propozycje o intensywności zapachów to mogę jak najbardziej polecić Wam do sprawdzenia również ofertę mojej ulubionej marki, a mianowicie - Perfumy damskie Oriflame gdzie będziecie mogły znaleźć szeroki wybór propozycji o bardzo fajnych połączeniach nut zapachowych. Moim zdecydowanie ulubionym wyborem na ten moment jest Oriflame Giordani Gold Essenza to luksusowa, kwiatowo-drzewna kompozycja dla kobiet doceniających sztukę pięknego życia ;)

Odnośnik do komentarza

Ja lubię intensywne perfumy, a niedawno czytałam, że ekstrakty perfum są bardzo intensywne i trwałe. Utrzymują się na skórze przez długi czas, a nie tylko kilka godzin. W sklepie Alepachniesz są takie dostępne. Ich skład jest naturalny, a zapach zdecydowany, dlatego wiele kobiet je lubi. Są też zapakowane z eleganckie i poręczne atomizery, więc perfumę można mieć zawsze pod ręką.

Odnośnik do komentarza

moje ukochane perfumy to Opium,ale za radą znajomego psikam się naprzemiennie z kilkoma innymi zapachami żeby nie psikać coraz to większych ilości.
lubię serię Tesori d'Oriente:jaśmin jawajski i zielona herbata
podoba mi sie też zapach 'flowing' Pumy
mój ukochany zapach męski to Iquitos Alain Delon-cudo!
w Polsce do dostania chyba tylko próbki i tylko próbkę posiadam i czasem się kropię
No i dochodzi jeszcze love desire, feromony, nie wiem w sumie czy to działa czy nie ale podoba się płci przeciwnej.

Odnośnik do komentarza

Miałam obie wersje. Różowe love desire faktycznie bardzo słodziutkie i również średnio mi pasowały, chociaż jak na taki tani zapach bardzo dobrze się trzymały. Wersja premium w ciemniejszym opakowaniu o wiele lepsza moim zdaniem bo sam zapach o wiele lepiej sie na ciele trzyma, poza tym nie jest taki słodki. Mi się bardzo podoba, ale wiadomo, wszystko kwestią gustu. Mi odpowiada, Tobie nie musi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...