Skocz do zawartości
Forum

mam problemy.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, udzielam się tutaj poerwszy raz i będę wdzięczna za wysłuchanie.Po prostu chce napisać co mnie dręczy. 

Zaczne od tego, ze jestem bardzo samotna. Nie mam żadnych znajomych, nikt nigdy do mnie nie dzwoni. Czasem myślę ze oszalałam, pisze nawet sama ze sobą. Nieraz zdarzy mi się jakiś napad śmiechu albo mówienie jakiś słów których nie chce mówić, często myślę bardzo źle o sobie, nie wiem czy Nie mam jakiejś choroby psychicznej. Każde relacje mi się psują, ludzie mnie wyzywają, gdziekolwiek pójdę, będę nielubiana. Dobija mnie to, czuje jakiś wstręt do siebie, obwiniam siebie za wszystko. Nie mam z kim rozmawiać o tym, odczuwam silną tęsknotę za ludźmi którzy mnie zostawili. Meczy mnie to. Często płacze, jak widze szczęśliwych ludzi. Do psychologa chodziłam, płaciłam, efektów brak. Co ja robię zle…

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2022 o 00:02, poprostuja123. napisał:

Co ja robię zle…

Napisałaś wcześniej, że chcesz być wysłuchana i po prostu napisać co Cie dręczy. Czy to pytanie jest więc retoryczne, czy mamy na nie odpowiadać? Wszak nie chcę się narzucać z radami ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.11.2022 o 19:49, poprostuja123. napisał:

prosze o odpowiadanie jezeli ktos ma ochote

W takim razie napiszę.

W dniu 17.11.2022 o 00:02, poprostuja123. napisał:

Do psychologa chodziłam, płaciłam, efektów brak. Co ja robię zle…

Chodziłaś do psychologa na pogadanki, czy do psychoterapeuty na poważną terapię? Ile czasu chodziłaś? W jakim jesteś wieku?

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...